Zakładanie restauracji - ma to obecnie sens?

Prowadzisz swoją firmę? A może dopiero zaczynasz? Podziel się doświadczeniem!
Awatar użytkownika
geostrada
Posty: 3
Rejestracja: 09 cze 2020, 23:10

Zakładanie restauracji - ma to obecnie sens?

Post autor: geostrada »

Jakiś tam pomysł na restaurację mam, mam oprócz tego także pewne wątpliwości, o których chciałbym z kimś pogadać. Chodzi na przykład o całą tę papierkologię ze strony urzędów, sanepidu. Albo jak to się ma do obecnej rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Forester
Posty: 4
Rejestracja: 22 sie 2020, 10:51

Re: Zakładanie restauracji - ma to obecnie sens?

Post autor: Forester »

Sens jest, ale będzie Ci trudniej. Z drugiej jednak strony wiele osób ma już powyżej uszu siedzenia w domu i dzięki temu chce "gdziekolwiek wyjść do knajpki". Ważne jest jednak, że musisz bezwzględnie zainwestować w dowóz jedzenia i reklamę w sieci. Co z tego, że będzie u Ciebie super wystrój, mi np. bardzo podoba się https://etnocafe.pl/, jak kolejny raz ogłoszą Ci, że wszystkie lokale gastronomiczne maja zostać zamknięte? Wtedy tylko Internet uratuje Ciebie. :) Powodzenia!
Kamil Ł

Re: Zakładanie restauracji - ma to obecnie sens?

Post autor: Kamil Ł »

Jest to możliwe, tylko trzeba wiedzieć w co zainwestować. Obecnie najlepszym rozwiązaniem jest dowóz jedzenia do mieszkań czy firm. Dwa miesiące temu otworzyłem lokal i mimo obecnych obostrzeń dobrze funkcjonuję. Zadbałem na razie o niezbędne wyposażenie pizzerii, a później stopniowo będę w biznes inwestował. Wszystko dostałem w sklepie https://galeriagastro.pl/wyposazenie-pizzerii-c-91.html po dobrych cenach.
ODPOWIEDZ