Wypożyczalnie sprzętów

Prowadzisz swoją firmę? A może dopiero zaczynasz? Podziel się doświadczeniem!
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:27

Wypożyczalnie sprzętów

Post autor: heniutek »

Wiecie może gdzie można wypożyczać różnego rodzaju sprzęty? Jakoś nie jestem przekonany do fejsbuka, wolę jakieś bardziej biznesowe serwisy. Przypadł mi do gustu serwis https://oshare.pl, jednakże on dopiero się rozkręca i przybywa ofert. Mam nadzieję, że przy obecnej dynamice wkrótce naprawę będzie co tam wynajmować.
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 105
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:39

Re: Wypożyczalnie sprzętów

Post autor: lila87 »

Czasem nie da się wypożyczyć, ale trzeba kupić. W gastronomi przyda się wiele opakowań różnego rodzaju na jedzenie itp. Warto tutaj zerknąć na https://e-opakowania.info/29-kubki-styropianowe , gdzie takie różne produkty zakupisz w dobrej cenie. Każdy znajdzie coś ciekawego dla Siebie.
Awatar użytkownika
xxpo20
Posty: 139
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:01

Re: Wypożyczalnie sprzętów

Post autor: xxpo20 »

Bardzo długo zastanawiałam się nad tym, aby wypożyczyć sprzęty do swojej gastronomii, ale powiem szczerze, że z biegiem czasu na pewno nie jest to opłacalne, bo firma MM Gastro posiada tak dobre ceny, że lepiej zainwestować w coś własnego. Jeśli macie ten sam problem, to koniecznie sprawdźcie, co i jak.
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Wypożyczalnie sprzętów

Post autor: wesw32 »

Dla mnie zdecydowanie dobrym biznesem jest prowadzenie własnej gastronomii. Niestety troszkę rozczarowało mnie to, ile kwestii jest do załatwienia, ale już połowa za mną! Teraz przyszedł czas na wybieranie mebli gastronomicznych i myślę, że chyba zdecyduję się na firmę http://jamp.com.pl/kontakt/ Koniecznie musicie zerknąć na ich ofertę, jeśli też planujecie otworzyć własną gastronomię.

jednodniowe głodówki oczyszczające
ODPOWIEDZ