Woda do biura

Prowadzisz swoją firmę? A może dopiero zaczynasz? Podziel się doświadczeniem!
Sokół

Woda do biura

Post autor: Sokół »

Siemka,

do niedawna kupowałem wodę do biura butelkowaną w markecie. Ale coraz częściej myślę o przejściu na dystrybutor wody, czy ktoś z Was z tego korzysta https://www.kuracjusz.com/galony? Chodzi mi o właścicieli mniejszych firm. Wydaje się to lepszym rozwiązaniem niż butelki: przede wszystkim mniej śmieci!, wody każdy sobie naleje, ile potrzebuje, nie trzeba latać cały czas do sklepu.
Ida Grabińska

Re: Woda do biura

Post autor: Ida Grabińska »

Oczywiście, że to lepsze rozwiązanie. Ja prowadzę małą firmę i na początku zastawiałam się czy opłaca mi się kupować dystrybutor wody. Znajomy namówił mnie na WATERPOINT System, dystrybutor można przetestować przez 2 tygodnie za darmo. Po tym czasie już nie wyobrażałam sobie, żeby jeździć i kupować butelki, grzać za każdym razem wodę na kawę i herbatę dla klientów... Naprawdę dystrybutory wody to duża oszczędność czasu i pieniędzy. Także polecam, https://waterpointsystem.pl/
Świstek

Re: Woda do biura

Post autor: Świstek »

Możesz jeszcze spróbować odezwać się do nich http://wodadofirmy.com. Mają specjalnie przygotowane oferty dla firm i myślę, że z łatwością dopasują coś do Twoich potrzeb. Ceny nie są wygórowane, oszczędność w porównaniu do butelek spora, no i wody pod dostatkiem.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 223
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Woda do biura

Post autor: milka »

Jest wygodniejsza opcja niż kupowanie w markecie. Możesz zamówić bezpośrednio na stronie Iwoniczanki - tutaj https://iwoniczanka.pl/ popatrz. Mają butelkowaną wodę źródlaną - w szklanych butelkach, zwrotnych i ekologicznych. Do tego butelki łatwo otworzyć dzięki otwieraniu twist off. Taka woda jest nie tylko smaczna, ale i estetycznie się prezentuje więc można ją spokojnie podać klientom czy gościom.
Dżem

Re: Woda do biura

Post autor: Dżem »

U nas w biurowcu mamy dystrybutory wody z https://aquazywiec.pl/obsluga/dystrybutory-wody/ Każdy pracodawca jest zobowiązany do dostarczenia wody pracownikom. W każdym biurze powinien być taki dystrybutor dzięki temu pracownicy mają otwarty dostęp do wody a tym bardziej latem gdy jest na prawdę gorąco. Jest to 5ekologiczne tego względu że małe butelki = się więcej plastiku
ODPOWIEDZ