Własny salon kosmetyczny - jakie dermokosmetyki

Prowadzisz swoją firmę? A może dopiero zaczynasz? Podziel się doświadczeniem!
Lidka44

Własny salon kosmetyczny - jakie dermokosmetyki

Post autor: Lidka44 »

Hej
Czy będziecie w stanie powiedzieć mi jakie marki dermokosmetyków są tworzone dla profesjonalistów? Zależy mi na wyborze przede wszystkim produktów po badaniach dermatologicznych i jednocześnie, które też będę mogła sprawdzić na prezentacji w swoim salonie. Z góry dziękuję za wskazówki!
Lolla

Re: Własny salon kosmetyczny - jakie dermokosmetyki

Post autor: Lolla »

Na pewno dla swoich klientek warto postawić na jakość i czystość składu. Odnośnie wyboru odpowiedniej marki to możesz na przykład sprawdzić Optimum Derma, dostępna w ofercie Lumis Group. Jednocześnie licząc na możliwość umówienia się na prezentację bo jednak dzięki temu po prostu łatwiej ocenić czy to optymalna opcja.
Fiska

Re: Własny salon kosmetyczny - jakie dermokosmetyki

Post autor: Fiska »

Na pewno marek nie brakuje, jednak nie wszystkie są na odpowiednio wysokim poziomie wybierając je do profesjonalnego użytku. Tym bardziej, że musza przechodzić różne testy i też zawsze trzeba dokładniej poznać składy konkretnych kosmetyków. Na pewno tutaj https://lumisgroup.pl/optimum-derma/ bezpośrednio u dystrybutora marki możesz się z nimi lepiej zapoznać.
Jonia44

Re: Własny salon kosmetyczny - jakie dermokosmetyki

Post autor: Jonia44 »

Zdecydowanie liczy się pełne zadowolenie klientek, dlatego dobrze jest podejść na spokojnie i po prostu poznać marki, poszczególne kosmetyki i jednocześnie też zobaczyc jak działają już podczas samych zabiegów. Jak marka nie ma przedstawicielstwa w kraju to właśnie dobrze u dystrybutora się umówić na prezentację.
GosiaMol

Re: Własny salon kosmetyczny - jakie dermokosmetyki

Post autor: GosiaMol »

Po prostu prowadząc swój biznes kosmetyczny, trzeba zadbać o każdy aspekt wyboru sprzętu, wyposażenia, kosmetyków i oczywiście nabywania umiejętności wykonywania różnych zabiegów. Klientki musza wychodzić od nas zadowolone, a jeśli chodzi o dermokosmetyki to Optimum Derma dostępne w Lumis Group. Zaawansowane składy, badania kliniczne i różnoroodnośc zabiegów. Warto poczytać i po prostu się umówić na prezentację.
ODPOWIEDZ