wirtualne biuro

Prowadzisz swoją firmę? A może dopiero zaczynasz? Podziel się doświadczeniem!
Awatar użytkownika
hubek320
Posty: 18
Rejestracja: 16 maja 2020, 11:55

Re: wirtualne biuro

Post autor: hubek320 »

Brzmi jak piękna wydmuszka dla firm, które muszą się z jakiegoś powodu zasłaniać korzystnym adresem w centrum miasta. A co jeśli klient zechce nas odwiedzić w biurze? Wtedy niestety, ale stracimy podwójnie. Firmy słupy to kolejna myśl jaka przychodzi mi do głowy.
Awatar użytkownika
Michalina
Posty: 58
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:25

Re: wirtualne biuro

Post autor: Michalina »

Warto wiedzieć, że można też skorzystać z takiej opcji jak adres biura Holandia: https://fbs24.pl/product/wirtualne-biuro-holandia/ . Co ciekawe, jest to biuro wirtualne z adresem siedziby w Holandii, a obsługa może odbywać się w języku polskim. Uważam, że jest to dobre rozwiązanie jeśli chcemy rozpocząć działalność bez potrzeby dużych inwestycji.
Awatar użytkownika
dimbo45
Posty: 132
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:16

Re: wirtualne biuro

Post autor: dimbo45 »

A słyszeliście może o mobilnym biurze? Teraz wystartowała nowa akcja #biuronakołkach, jest możliwość wynajmu takiego biura. Dla mnie to świetna alternatywa dla tych,którzy po prostu chcą dotrzeć do kazdego klienta i żeby ułatwic klientowi, aby nie musiał dojeżdzac. Takie biuro jest w pełni wyposażone i dostosowane do potrzeb biurowych. W środku znajdują się m.in. meble biurowe, videowall, urządzenie wielofunkcyjne z drukarką i skanerem, sieć WiFi i gniazdka, więc full wypas.
Awatar użytkownika
sowa
Posty: 102
Rejestracja: 31 lip 2019, 14:32

Re: wirtualne biuro

Post autor: sowa »

Coś tam słyszałam ale wolę korzystać z coworkingu https://www.cospot.pl/ bo jeśli potrzebujesz reprezentacyjnego miejsca na spotkania z klientami, ale nie chcesz wiązać się stałą umową na wynajem możesz zyskać do swojej dyspozycji doskonale wyposażone biuro coworkingowe z własną szafką zamykaną na kluczyk.
Awatar użytkownika
Forester
Posty: 4
Rejestracja: 22 sie 2020, 10:51

Re: wirtualne biuro

Post autor: Forester »

Ja bym nie był tak sceptycznie nastawiony do wirtualnych biur jak kolega hubek. To bardzo częsta praktyka, że biuro podawcze, czy sekretariat mieści się w innym miejscu niż pozostałe działy firmy. I tak jest to związane z kosztami, prestiżowa lokalizacja w centrum miasta bywa droższa. Dodatkowo mniejsze firmy, dopiero rozpoczynające działalność, nie zawsze chcą wiązać się długoterminowymi umowami najmu. Dlatego, gdyby ktoś przypadkowo szukał czegoś we Wrocławiu, to zostawiam kontakt z Dolnośląskim Centrum Biznesu i pozdrawiam!
Awatar użytkownika
kejti
Posty: 28
Rejestracja: 20 sty 2020, 15:43

Re: wirtualne biuro

Post autor: kejti »

Ja uważam, że wirtualne biuro to korzystna opcja dla osób dopiero startujących z własnym biznesem, chcących trochę przyoszczędzić. W razie czego można dodatkowo liczyć na wsparcie doradcze czy pomoc biurową w takim miejscu. Wszelkie wątpliwości można rozwiać kontaktując się z firmą https://www.jerozolimskie89.eu/. Tam zawsze chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. :)
ODPOWIEDZ