Stres, władza i obawy

Prowadzisz swoją firmę? A może dopiero zaczynasz? Podziel się doświadczeniem!
Awatar użytkownika
Walerian_90
Posty: 13
Rejestracja: 25 kwie 2019, 5:45

Stres, władza i obawy

Post autor: Walerian_90 »

Cześć, od kilku lat prowadzę sklep z częściami elektrycznymi i elektronarzędziami. Zawsze lubiłem to, co robię. Ale od kiedy zmieniła się władza to wpadam w paranoję, straciłem poczucie bezpieczeństwa, boję się, że przyjdą i wywłaszczą mój mały biznes :( czy to normalne? Nie radzę sobie z coraz większymi kosztami prowadzenia sklepu, boję się, że niedługo splajtuję mimo dobrych relacji z klientami...
Awatar użytkownika
kamil81
Posty: 4
Rejestracja: 01 mar 2019, 9:12

Re: Stres, władza i obawy

Post autor: kamil81 »

Stary, weź sie w garść, jeszcze nie wszystko stracone. Mikroprzedsiębiorstwa mają ciężko, ale myślę, że właśnie dzięki klientom damy sobie radę!
Awatar użytkownika
balbina1970
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2019, 7:42

Re: Stres, władza i obawy

Post autor: balbina1970 »

Wiesz, ja bym na Twoim miejscu skontaktowała się ze specjalistą, bo wyczuwam w Twoim wpisie załamanie nerwowe.
Awatar użytkownika
stark
Posty: 106
Rejestracja: 07 wrz 2019, 6:20

Re: Stres, władza i obawy

Post autor: stark »

Wiem doskonale co to za stres. Miałem podobnie, chociaż brzmi strasznie to do załamania nerwowego jeszcze daleko. W moim przypadku było to przepracowanie i nieumiejętność odpoczynku. Lubiłem swoją pracę i mogłem siedzieć w biurze po 20 godzin. Przez długi czas nie miałem żadnych problemów, ale później organizm zaczął się buntować. Pomogła mi żona. Kupiła mi do domu fotel masujący w https://casada.pl/. Codziennie po pracy miałem chwilę relaksu dla siebie. Zatrudniłem zdalną asystentkę i więcej czasu spędzałem z rodziną. Pomogło.
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Stres, władza i obawy

Post autor: Biznesmen78 »

Witam, mam problemy z firmą,ktora sie u mnie zadłużyła. Nie moge odzyskac swoich pieniedzy potrzebuje skorzystac z jakiejs pomocy,poniewaz ze stresu nie mam juz sil. Co sądzicie o tej firmie https://www.system3000.pl/ ? Chętnie poznam Wasze opinie,pozdrawiam
ODPOWIEDZ