Spotkania rady nadzorczej

Prowadzisz swoją firmę? A może dopiero zaczynasz? Podziel się doświadczeniem!
Awatar użytkownika
wiktorziel
Posty: 59
Rejestracja: 20 cze 2019, 0:01

Spotkania rady nadzorczej

Post autor: wiktorziel »

Jak zorganizować takie spotkanie za pomocą sieci? mamy za granicą kilku udziałowców, nie mają jak przyjechać. A do przegłosowania parę spraw. Da się bezpiecznie przez sieć takie spotkanie zrobić?
Awatar użytkownika
urania
Posty: 181
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: Spotkania rady nadzorczej

Post autor: urania »

Oczywiście, że jest to możliwe. Szczególnie teraz, z racji sytuacji jaka panuje w świecie są przystosowane aplikacje aby organizacja zebrania rady nadzorczej online była wygodna i możliwa. Zobaczcie na tą aplikacje, jak działa https://zdalnewalne.pl/jak-to-dziala/ . Myślę, że to będzie najlepsze rozwiązanie. Warto zapoznać się z ich ofertą. To bezpieczny sposób na przeprowadzenie zgodnie z prawem spotkania udziałowców, rady nadzorczej, zarządu. Prosty w obsłudze, pozwala zmniejszyć koszty organizacji. Można zamówić takie zebranie w pakiecie premium z opieką prawnika w trakcie trwania. Jest także możliwość prowadzenia głosowania w trakcie takiego zebrania. Jawnego jak i tajnego.
Awatar użytkownika
artek
Posty: 178
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:58

Re: Spotkania rady nadzorczej

Post autor: artek »

Jeśli szukacie sprawdzonego lokalu na tego typu spotkania, to ja ze swojej strony mogę wam polecić https://naskrajnej.pl/spotkania-biznesowe/ Dość często tutaj bywam i jak najbardziej uważam, że jest to miejsce godne polecenia. Świetna obsługa, ciekawy wystrój i przede wszsystkim odpowiednie warunki do prowadzenia rozmów.
ODPOWIEDZ