Reklamowanie firmy

Prowadzisz swoją firmę? A może dopiero zaczynasz? Podziel się doświadczeniem!
Awatar użytkownika
Daniel
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2020, 7:40

Reklamowanie firmy

Post autor: Daniel »

Cześć. W jaki sposób waszym zdaniem można najskuteczniej zareklamować firmę? Działalność prowadzę od niedawna, dlatego chciałbym zdobyć większą bazę klientów. Myślałem nawet, czy nie udać się do agencji Perspektiw. Może ktoś z was korzystał z ich usług?
Awatar użytkownika
Leka
Posty: 2
Rejestracja: 07 wrz 2020, 1:49

Re: Reklamowanie firmy

Post autor: Leka »

Warto udać się do agencji, szczególnie w Perspektiw ludzie wiedzą, jak dobrze rozreklamować firmę :) Zamawiałam u nich kubki reklamowe, ale zajęli się też zbudowaniem mi firmowej strony WWW, dokładnie takiej, o jaką poprosiłam. Polecam!
działajaca

Re: Reklamowanie firmy

Post autor: działajaca »

wydaje mi się, że rozsądnie jest działać online - moim zdaniem naprawdę skutecznie funkcjonuje taka opcja jak http://erzecznikmarki.pl/ ktora pozwala budowac pozytywny wizerunek firmy i relacje z klientami :) warto sprawdzic bo efekty sa naprawde szybko widoczne w osiaganych targetach sprzedazowych
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 35
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:26

Re: Reklamowanie firmy

Post autor: foxi »

W dzisiejszych czasach reklamowanie firmy to kluczowe zajęcie menedżerów mające na celu pozyskanie nowych klientów.Oczywiście pod pojęciem reklamowania kryje się wiele działań. Generalnie chodzi o to by pozyskać nowych klientów - bowiem bez nich firmy po prostu nie ma. Ostatnio spotkałam się z dość nowatorskim podejściem do pozyskiwania nowych klientów. Oferuje ją firma Ambasly - https://ambasly.com/ - działanie polega na pozyskiwaniu nowych klientów dzięki tzw. ambasadorom. Kim jest ambasador ? - to twoi lojalni klienci, którzy polecą twoja firmę swoim klientom lub znajomym, uzyskując przy tej okazji określone profity (do ustalenie przez Was). To działa, najtrudniej tylko zacząć.
ollieg

Re: Reklamowanie firmy

Post autor: ollieg »

Bez mediów społecznościowych nie ma aktualnie szans na dobrze poprowadzoną kampanię marketingową - https://olesnicainfo.pl/rozmaitosci/na- ... es/205966/ Media społecznościowe dają nam możliwość bliższego kontaktu z naszymi klientami. Możemy słuchać ich opinii, odpowiadać na ich pytania i rozwiązywać problemy. W ten sposób budujemy pozytywny wizerunek marki i zwiększamy zaangażowanie użytkowników.
ODPOWIEDZ