Opakowania do sklepu online

Prowadzisz swoją firmę? A może dopiero zaczynasz? Podziel się doświadczeniem!
Awatar użytkownika
Doris33
Posty: 65
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:24

Opakowania do sklepu online

Post autor: Doris33 »

Prowadzę sklep internetowy i szukam firmy, która może mi produkować kartony. Myszą być kartonowe, bo dbam o środowisko. Firma https://www.amtkartony.pl/ takie produkuje, ale nie znam ich, więc wolę was podpytać o zdanie. Współpracowaliście z nimi? Warto?
Awatar użytkownika
stark
Posty: 106
Rejestracja: 07 wrz 2019, 6:20

Re: Opakowania do sklepu online

Post autor: stark »

Przyda mi się ten namiar. Z żoną zamierzamy otworzyć sklep internetowy z luksusowymi perfumami. Kartony będą niezbędne do pakowania zakupionych produktów. Hurtownia perfum http://ptgtrading.pl/ będzie nam dostarczać towar. Mają dogodne warunki dla początkujących przedsiębiorców. Zamówienia można już dokonać za 1000 zł, więc start będzie łatwiejszy. Stronę sklepu będziemy mieć na dniach :)
Awatar użytkownika
paczkaprosta
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:55

Re: Opakowania do sklepu online

Post autor: paczkaprosta »

Dobrze jest też wybrać odpowiednią firmę zajmującą się wysyłką towarów. Ja korzystam z firmy, która ma integrację z pocztą polską - https://prostapaczka.pl/ Dostarczenie towaru na czas do klienta to podstawa w sklepie internetowym.
Awatar użytkownika
Roksanka231
Posty: 86
Rejestracja: 12 gru 2019, 22:20

Re: Opakowania do sklepu online

Post autor: Roksanka231 »

Też niedawno miałam podobne dylematy. Ja zdecydowałam się na torby papierowe. Warszawa ma tyle sklepów, że można w ofertach przebierać. Ja wybrałam z https://www.sea.net.pl/torby-papierowe.html i jestem mega zadowolona. Tradycyjnie, prosto i chyba to był strzał w 10. Stwierdziłam, że zrobię bez udziwnień.
ODPOWIEDZ