Odzież robocza

Prowadzisz swoją firmę? A może dopiero zaczynasz? Podziel się doświadczeniem!
Awatar użytkownika
ada99
Posty: 4
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:04

Odzież robocza

Post autor: ada99 »

Bardzo chciałabym kupić dla siebie solidną odzież roboczą. Niedługo zaczynam prace w hotelu i nic mi nie mówili, że ją od nich zostane. Nie wiem co mam robić :(
Awatar użytkownika
zuzka4
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2019, 12:12

Re: Odzież robocza

Post autor: zuzka4 »

Wydaje mi się, że w takich dobrych miejscach, to powinni zapewnić Wam odzież do pracy. Nie jestem specjalistką w tej dziedzinie, więc zbytnio Ci nie pomogę. Jeżeli chcesz sprawdzić, jak powinien wyglądać taki strój, to możesz zerknąć na http://zender.com.pl/katalog-odziezy-damskiej/hotel Lepiej będzie jednak jak skontaktujesz się ze swoim pracodawcą. Może po prostu zapomnieli Ci powiedzieć.
Awatar użytkownika
izka
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:52

Re: Odzież robocza

Post autor: izka »

Warto zerknąć sobie tutaj https://www.contracor.com.pl/helmy-comfort.php . Jest tam namiar na firmę, która oferuje odzież i akcesoria ochronne dla pracowników obsługujących piaskarki. Mają tam kompleksowy asortyment, więc myślę, że właśnie w tym miejscu należy się zaopatrywać. Mają tam również w sprzedaży różnego typu urządzenia.
Awatar użytkownika
Hottka
Posty: 233
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Re: Odzież robocza

Post autor: Hottka »

Najlepiej jak poszukasz takiej odzieży na internecie bo tam jest największy wybór. Sporo na ten temat czytałam i zauwazyłam, że tutaj https://net-bear.pl/odziez-robocza mają bardzo dużo różnego rodzaju odzieży dostosowaną do różnych zawodów.
Awatar użytkownika
akacja
Posty: 5
Rejestracja: 06 maja 2020, 19:37

Re: Odzież robocza

Post autor: akacja »

Poszukam na ten temat jeszcze w internecie. Dam znac później.
Czym są nasze rady? Czy nie dajemy ich by inni byli tacy jak my? Gdy inni będą nas powielać, nasze ciemne strony nie będą tak widoczne. Czasem gdy słyszę zrób to, tak i siak, widzę po życiu tej osoby, owocach jej rad, że lepiej nie iść tą drogą
Awatar użytkownika
stark
Posty: 106
Rejestracja: 07 wrz 2019, 6:20

Re: Odzież robocza

Post autor: stark »

Odzież roboczą zapewnia pracownikowi pracodawca. Osobiście bardzo poważnie podchodzę do tego obowiązku. Zapewnienie bezpieczeństwa na terenie zakładu jest po mojej stronie. Zamawiamy tylko najlepsze rękawice monterskie ze sklepu http://levelsc.pl/rekawice-monterskie/. Dobra jakość daje lepszy komfort pracy i zapewnia dłuższą trwałość odzieży.
MariaNŻ

Re: Odzież robocza

Post autor: MariaNŻ »

Ja prowadzę firmę budowlana od lat i jeżeli chodzi o odzież roboczą to zawsze taką odzież roboczą moim pracownikom zapewniam. Jeżeli ktoś z was szuka sprawdzonej firmy to polecam DELTA BHP Hurtownia odzieży roboczej https://deltabhp.com.pl/kontakt/ . Firma jest 100% sprawdzona i powiem wam, że nie oszczędzajcie na ubraniach roboczych bo to podstawa.
Awatar użytkownika
kordianpietrzak
Posty: 57
Rejestracja: 08 wrz 2020, 8:15

Re: Odzież robocza

Post autor: kordianpietrzak »

Jeśli ktoś szuka odzieży ochronnej BHP to przede wszystkim jakość powinna grać główną rolę. W internecie wybór jest ogromny, jednak większość produktów jest niestety średniej jakości. Warto poświęcić trochę czasu na znalezienie czegoś jakościowego. Ostatnio szukałem buty policyjne do pracy i znalazłem ten właśnie model: https://www.bhp-gabi.pl/k206,buty-roboc ... cyjne.html Póki co sprawdzają się naprawdę super.
ODPOWIEDZ