Nowy biznes

Prowadzisz swoją firmę? A może dopiero zaczynasz? Podziel się doświadczeniem!
Nowiś

Nowy biznes

Post autor: Nowiś »

Wchodzę w świat ecommerce coraz głębiej i muszę sobie zadawać pytania. Czy waszym zdaniem pakowanie paczek to dobry pomysł? Jaki producent jest idealny? Co sądzicie o https://pakomat.pl/tasmy-pakowe-klejace ? Poszukuje naprawdę solidnego rozwiązania - bez próby ich obejścia.
aśka

Re: Nowy biznes

Post autor: aśka »

A co myślcie o uprawie pieczarek? Moim zdaniem zawsze należy stawiać na niszowy biznes, bo dzięki temu można naprawdę sporo zarobić. Jeśli chodzi o wyposażenie hali, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://luckygrower.com/mata-do-uprawy-pieczarek/ . Jest tam praktycznie wszystko, czego będziecie potrzebować. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.
Jacoś

Re: Nowy biznes

Post autor: Jacoś »

W przypadku kiedy będziecie szukali konkretnych podpowiedzi w zakresie prowadzenia swojego biznesu online to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na wskazówki przygotowane przez portal https://trochimowicz.com/co-to-jest-dropshipping/ gdzie dowiecie się więcej m.in co to jest dropshipping i jednocześnie jak odpowiednio go zacząć w 2021 roku. Przede wszystkim szereg przydatnych artykułów, przygotowanych przez topowych specjalistów z branży którzy doskonale znają się na temacie i na pewno przełoży się to na korzyści biznesowe i możliwości rozwoju swojego sklepu online!
ODPOWIEDZ