Medycyna Pracy

Prowadzisz swoją firmę? A może dopiero zaczynasz? Podziel się doświadczeniem!
Awatar użytkownika
artek
Posty: 178
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:58

Medycyna Pracy

Post autor: artek »

Interesuje mnie podjęcie współpracy z medycyną pracy, która wykonuje badania wstępne oraz okresowe dla pracowników. Jesteście w stanie polecić mi coś na terenie Białołęki?
Awatar użytkownika
judyta
Posty: 264
Rejestracja: 23 gru 2019, 19:43

Re: Medycyna Pracy

Post autor: judyta »

Czeka mnie za jakieś dwa miesiące wizyta u lekarza w pracy. Pierwsza po diagnozie. Pierwsza po trzyletniej przerwie w pracy. Ja wybieram się tutaj https://cmp.med.pl/cmp-bialoleka/ Z tego co wiem, to jest tutaj najlepszy lekarz medycyny pracy. Wszystko można załatwić bez najmniejszych problemów.
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Medycyna Pracy

Post autor: Biznesmen78 »

Witam,niedługo zmieniam pracę i poszukuję odpowiedniego pakietu medycznego. Moja firma proponowała mi ten pakiet https://hms-assistance24.com/ Co o nim sądzicie? Szczerze mówiąc nie wiem czy się na niego zdecydować. Będę wdzięczna za wszystkie wasze opinie.
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 330
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Medycyna Pracy

Post autor: raptak »

W sumie za każdym razem jeśli zmieniamy pracę to jesteśmy zobligowani aby odwiedzać lekarzy medycyny pracy. Ja również widziałem fajny wpis https://podstawybiznesu.pl/obowiazki-le ... -epidemii/ gdzie dokładnie opisano obowiązki lekarzy w czasie trwania epidemii. Moim zdaniem warto wiedzieć i znać te kwestie.
Awatar użytkownika
hubek320
Posty: 18
Rejestracja: 16 maja 2020, 11:55

Re: Medycyna Pracy

Post autor: hubek320 »

W Gdańsku nasza firma współpracuje z gabinetem doktora Kaczmarka gdzie wykonujemy profilaktyczne badania okresowe dla wszystkich pracowników https://www.medycynakaczmarek.pl/oferta ... racownikow
Marśa

Re: Medycyna Pracy

Post autor: Marśa »

Medycyna pracy to w wielu przypadkach formalność, którą muszą odbyć osoby chcące pracować na umowie o pracę. Sama byłam u lekarza medycyny pracy ze 3-4 razy i miałam szczęście, że udawało się badać bez kolejek i nie spędzałam całego dnia w przychodni.
WiktoriaŻ1985

Re: Medycyna Pracy

Post autor: WiktoriaŻ1985 »

Jeżeli szukasz dobrego lekarza od medycyny pracy to polecam zapoznać się z oferta tego gabinetu http://medykan.pl/ . Lekarz medycyny pracy Jastrzębie-Zdrój można się szybko zapisać i nie czekać w niepotrzebnych kolejkach. Polecam umówić się na wizytę i załatwić sprawy lekarskie.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Medycyna Pracy

Post autor: Samanta »

Jeśli chodzi o teren Poznania, to z tego, co wiem, lekarz medycyny pracy przyjmuje również w Centrum Medycznym Neomedica na ul. Świetlanej. Na stronie internetowej https://www.neomedica.pl/oferta/specjal ... yna-pracy/ możecie się zapoznać z jego pełną ofertą, znajdziecie tam również numer telefonu pod który możecie zadzwonić, aby umówić się na taką wizytę :)
palądyn

Re: Medycyna Pracy

Post autor: palądyn »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań sprawdź ten link https://www.fizjo-pro.com.pl
qużka

Re: Medycyna Pracy

Post autor: qużka »

jeśli chodzi o dobrego lekarza medycyny pracy w Warszawie to polecam tego, który przyjmuje w przychodni Medivita. On jest też okulistą więc u mnie wystarczyła dosłownie 1 wizyta, która trwała w całości może 20 minut :) bez kolejek, sprawnie i bezproblemowo. od jakiegoś czasu możliwe sa nawet konsultacje online, to już w ogóle super :)
buźka

Re: Medycyna Pracy

Post autor: buźka »

Przyszedł czas, w którym i ja musiałam zrealizować zabiegi z zakresu medycyny pracy. Okazało się to absolutnie możliwe po zapoznaniu z ofertą https://www.hipokratescmp.pl/oferta . Na miejscu mogłem liczyć na konsultacje ze specjalistami, ale również wszelkie badania dodatkowe (wyszło na jaw, iż muszę je zrealizować) .
rótka

Re: Medycyna Pracy

Post autor: rótka »

W sprawie medycyny pracy zdecydowałem zgłosić się do https://www.medis.pl/uslugi i był to znakomity pomysł. Za ich sprawą poddałem się specjalistycznym badaniom laboratoryjnym, bez których dalszy etap w pracy byłby niemożliwy. Wszystko odbyło się należycie i całkiem sprawnie, całe szczęście.
maślak

Re: Medycyna Pracy

Post autor: maślak »

Jeśli szukasz pracy bądź chcesz do niej wrócić po długim zwolnieniu, to warto pójść do medycyny Centrum Medycyny Pracy s.c. NZOZ w Bielsku-Białej przy ul. Powstańców Śląskich 8 https://medycynapracybielsko.pl/kontakt Robią w niej badania wysokościowe, dla kierowców, psychologiczne czy sanitarne. Oferta jest również skierowana do uczniów.
larsŻ

Re: Medycyna Pracy

Post autor: larsŻ »

Dobry ośrodek medycyny pracy w Zakopanem mieści się na Kazimierza Przerwy-Tetmajera - na miejscu jest diagnostyka dla pracowników i kandydatów do pracy https://medycynapracy-zakopane.pl/medycyna-pracy/ Wykonują tam badania profilaktyczne wstępne, okresowe i kontrolne. Szybko to u nich to idzie, nie czeka się też długo na termin, opieka medyczna jest dobra, także po całości mi pasuje ten ośrodek.
MichałP

Re: Medycyna Pracy

Post autor: MichałP »

Co do medycyny pracy to w Krakowie skierujcie się do CMC – Cracow Medical Center na Prądnickiej http://cmc-center.pl/medycyna-pracy/ Mają tam m.in. badania wstępne, okresowe, kontrolne, wysokościowe, celowane czy psychotechniczne. Możecie tam liczyć na wysoką jakość obsługi i szybkie terminy przyjęć.
dorwo

Re: Medycyna Pracy

Post autor: dorwo »

Mieszkam w Jarocinie o dziecko, a więc pracę się zmieniało nie jednokrotnie. Zawsze chodzę na badania do tej samej przychodni od lat, która jest w zasadzie medycyną pracy. Nigdy nie problemów z badaniami, długich kolejek, tracenia czasu. Wszystko jest tam logicznie zorganizowane i traktują dobrze pacjentów. Można tam bez problemów również zrobić badania neurologiczne bądź kardiologiczne i wiele więcej. Bardzo dużo kierowców też tam uczęszcza na wizyty. Przychodnia nazywa się Medan. Jest w Jarocinie i mieści się przy ul. Wrocławskiej 38 https://www.medan-zdrowie.pl/kontakt Z czystym sumieniem ją polecam.
ODPOWIEDZ