leasing auta dostawczego

Prowadzisz swoją firmę? A może dopiero zaczynasz? Podziel się doświadczeniem!
Awatar użytkownika
wilson
Posty: 32
Rejestracja: 30 cze 2020, 13:39

leasing auta dostawczego

Post autor: wilson »

Uważam że leasing auta dostawczego jest najlepszą i najtańszą formą finansowania auta. Mam pytanie do was. Czy comiesięczną ratę za leasing mogę wrzucić w całości w koszta?
sylwia kowalska

Re: leasing auta dostawczego

Post autor: sylwia kowalska »

Owszem, leasing stanowi jedną z najbardziej korzystnych form finansowania dostawczaków ze względu na elastyczność i zazwyczaj niewygórowane raty. Równie istotną kwestią jak rozsądny wybór finansowania jest też jednak odpowiedzialne użytkowanie floty, przekładające się na oszczędność. O sposobach na optymalne zarządzanie transportem poczytać możecie na stronie https://ellorien.pl/jak-korzystnie-uzyt ... dostawczy/ . Dla mnie poradnik okazał się naprawdę pomocny. Dzięki planowaniu tras i świadomemu prowadzeniu pojazdów (ja i kierowcy przeszliśmy dodatkowe kursy) zużywamy mniej paliwa a samochodu serwisujemy wyjątkowo rzadko.
Awatar użytkownika
finka
Posty: 109
Rejestracja: 19 cze 2019, 14:13

Re: leasing auta dostawczego

Post autor: finka »

W mojej firmie testowaliśmy wiele samochodów dostawczych, jednak najlepiej sprawdził się Fiat Ducato. Jest pojemny i bardzo rzadko występują w nim jakiekolwiek problemy.
Awatar użytkownika
sowa
Posty: 102
Rejestracja: 31 lip 2019, 14:32

Re: leasing auta dostawczego

Post autor: sowa »

Może zamiast tego warto zamówić transport mebli warszawa ? Przewiozą te rzeczy dostawczakiem na miejsce, usługa nie jest droga a myślę że warto skorzystać jeśli chcesz coś przetransportować
ODPOWIEDZ