Kurs na baristę

Prowadzisz swoją firmę? A może dopiero zaczynasz? Podziel się doświadczeniem!
Awatar użytkownika
Hottka
Posty: 233
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Kurs na baristę

Post autor: Hottka »

Bardzo interesuje mnie kawa i wszystko co z nia związane. To takie moje małe hobby, które z czasem chciałabym rozwinąć w coś innego, dlatego zastanawiam się nad tym by zrobić kurs baristyczny . Ktoś z was może robił taki kurs ?
Awatar użytkownika
Malibu
Posty: 28
Rejestracja: 16 lip 2019, 10:57

Re: Kurs na baristę

Post autor: Malibu »

Ja nie miałam okazji korzystać z takiego kursu ale wydaje mi się, warto na coś takiego iść. Moja znajoma chciała pracować w kawiarni i chyba zdecydowała się na Szkolenia baristyczne Coffee Support . Mając takie szkolenie na pewno łatwiej jest dostać taką pracę.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 105
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:22

Re: Kurs na baristę

Post autor: pieknyolek »

ZApraszam na stronę https://www.truerider.eu/kategoria/bluzy
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Kurs na baristę

Post autor: Samanta »

A może warto byłoby pójść krok naprzód i zrobić sobie profesjonalny kurs na menedżera gastronomii? Widziałam ostatnio ofertę takiego kursu na stronie http://szkolenia-kargroup.eu/kurs-menedzer-gastronomii/. Jak widać organizuje go firma szkoleniowa Kar-Group, mająca spore doświadczenie i ciesząca się zaufaniem wśród klientów ;)
Awatar użytkownika
Estor
Posty: 92
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:31

Re: Kurs na baristę

Post autor: Estor »

Muszę Ci w takim razie podpowiedzieć, bo może to dla Ciebie będzie jakieś rozwiązanie. Są takie znane kawiarnie , których sieć rozwija się na razie w stolicy, ale będzie też wkrótce w innych miastach. Może dowiedz się o pracę u nich. Ja będę chciała zarabiać w trochę inny sposób, bo mam akurat lokal do wynajęcia. Oni szukają właśnie nowych lokali, więc dla mnie to super sprawa.
ODPOWIEDZ