Konto

Prowadzisz swoją firmę? A może dopiero zaczynasz? Podziel się doświadczeniem!
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Konto

Post autor: women89 »

Odpowiednio dopasowane do Twoich potrzeb, a przede wszystkim zgodne z obecnymi standardami - konta bankowe są obecnie niemal na każdym kroku, ale wybór tego właściwego, potrafi być niezwykle trudny. Możesz jednak sięgnąć po pomoc i skorzystać z https://konto-w-banku.pl/ gdzie znajdziesz wszelkie, potrzebne informacje.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 62
Rejestracja: 23 maja 2019, 22:06

Re: Konto

Post autor: kasiunia »

women89 pisze: ↑30 lip 2019, 17:27 Odpowiednio dopasowane do Twoich potrzeb, a przede wszystkim zgodne z obecnymi standardami - konta bankowe są obecnie niemal na każdym kroku, ale wybór tego właściwego, potrafi być niezwykle trudny. (...)
Dokładnie jest tak jak piszesz, sami przechodziliśmy nie tak dawno przez te męki - szukaliśmy konta dla przyszłego studenta.Z pomocą przyszedł nam oczywiście internet.My mamy konto w mbanku więc postanowiliśmy ,że poszukamy najpierw tam - na hasło opinie o koncie w mbanku znaleźliśmy miedzy innymi porównywarkę kont studenckich.Bardzo wygodna sprawa - bez wychodzenia z domu można wybrać właściwą ofertę.
Awatar użytkownika
AdamCz
Posty: 212
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:14

Re: Konto

Post autor: AdamCz »

W mojej opinii jeżeli szukacie dobrego banku dla siebie, czy także do prowadzenia i zarządzania biznesem to koniecznie zwróćcie uwagę na Nest Bank https://nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodzin ... sc-mobilna jak dla mnie to zdecydowanie numer jeden jeżeli chodzi o wygodną bankowość elektroniczną, do tego możliwość otworzenia własnego konta oszczędnościowego i jednocześnie późniejszego uzyskania dobrych warunków w przypadku pożyczki na rozwój własnego biznesu. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ