Jaki kurier

Prowadzisz swoją firmę? A może dopiero zaczynasz? Podziel się doświadczeniem!
Awatar użytkownika
serenede
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:50

Jaki kurier

Post autor: serenede »

Na co patrzeć podczas wyboru firmy kurierskiej? Prośba o poradę
Awatar użytkownika
zazzi
Posty: 141
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:58

Re: Jaki kurier

Post autor: zazzi »

Wiadomo, że zawsze patrzy się na ceny oraz to czy dowozi przesyłki na czas. Jeśli chodzi o ceny to można je obniżyć korzystając m.in. z brokera kurierskiego https://www.ebox24.pl/cennik-kuriera-fedex . Masz tutaj też wyszczególnione ceny kuriera FedEx więc możesz zauważyć, że są niższe niż gdybyś np. zamawiała tę usługę drogą tradycyjną a nie online
Awatar użytkownika
klaro
Posty: 61
Rejestracja: 22 sie 2019, 15:06

Re: Jaki kurier

Post autor: klaro »

Nic innego nie wymyślę co do wytycznych dobrego kuriera: koszt przesyłki, czas jej dostarczenia, wygoda jak online można nadać. Ja to wszystko mam z Sendit, tylko przez nich wysyłam. A, że to broker to i kuriera mogę wybrać.
Awatar użytkownika
pestunia
Posty: 197
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:53

Re: Jaki kurier

Post autor: pestunia »

W przypadku palet warto korzystać z tego typu stron https://www.znajdzkuriera.pl/poradnik/n ... rajowe,129 , dosptępny tu jest kurier paletowy . Można tu znaleźć  rabaty dla stałych klientów, a wiadomo że każda oszczędność je w cenie  :)
Awatar użytkownika
izka
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:52

Re: Jaki kurier

Post autor: izka »

Jeśli kogoś interesuje przesyłka do Rumunii , to koniecznie powinien tutaj https://kurierrumunia.pl sobie zajrzeć. Firma oferuje ciekawe rozwiązania, jeśli chodzi o usługi kurierskie. Przede wszystkim oprócz standardowych przesyłek mają również przesyłki pobraniowe. Dostawa następuje w ciągu 48 godzin. Ceny usług zaczynają się od 6.99 euro. Myślę, że warto korzystać ze sprawdzonych i przede wszystkim profesjonalnych usług.
Awatar użytkownika
luiza
Posty: 171
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:58

Re: Jaki kurier

Post autor: luiza »

Jeśli interesują cię przesyłki z Polski do Rumunii zajrzyj na https://kurierrumunia.pl/uslugi/ Oferta tej firmy kurierskiej jest bardzo rozbudowana i atrakcyjna cenowo. Zapewnia ona magazyn, dostawę w 48 godzin a także przesyłki za pobraniem. Sama myślę o sprzedaży internetowej na terenie Rumunii.
ODPOWIEDZ