Formy tarczy antykryzysowej

Prowadzisz swoją firmę? A może dopiero zaczynasz? Podziel się doświadczeniem!
Awatar użytkownika
Piotrek94
Posty: 5
Rejestracja: 30 mar 2020, 12:44

Formy tarczy antykryzysowej

Post autor: Piotrek94 »

Witam. Ja ze swojej strony chciałbym się podzielić jak ja działam w dobie kryzysu i korzystam z tarczy antykryzysowej. Wraz z biurem rachunkowym wypełniliśmy odpowiednie wnioski dotyczące umorzenia ZUS'u na 3 miesiące oraz dopłatę do pensji pracowników. Czekamy na rozpatrzenie. Gdzieś tam na horyzoncie słychać o specjalnych kredytach dla przedsiębiorców. Zobaczymy. W myślach miałem jeszcze przed kryzysem uruchomienie sprzedaży przez internet. Jeżeli ktoś się waha, to nie ma co. Trzeba działać szybko i próbować nowych form dotarcia do klientów. Jeżeli wasze firmy lub sklepy są zamknięte, zainwestujcie w ten internetowy. Trzeba łapać się takich pomysłów i mam nadzieję, że później nie żałować. Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
uszka
Posty: 62
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: Formy tarczy antykryzysowej

Post autor: uszka »

Niestety, ale nie każdy ma możliwość skorzystać z pieniędzy oferowanych w tarczy antykryzysowej. Jeśli cały czas wam rosną zaległości do urzędu skarbowego ZUS, to warto tutaj https://www.splatachwilowek.pl/splata-zus-us/ sobie zerknąć. Można bowiem szybko pozbyć się problemu i zacząć powoli wychodzić na prostą. Przemyślcie koniecznie ten temat.

e pull
Kaśka

Re: Formy tarczy antykryzysowej

Post autor: Kaśka »

Jeśli chodzi o wychodzenie na prostą to nam akurat bardzo wyszła na plus współpraca z prawnikiem. Zgłosiliśmy się do Pana Tomaszczyk, podpowiedział co i jak rozwiązać aby straty były możliwie jak najmniejsze i aby jak najszybciej zacząć je odrabiać.
ODPOWIEDZ