Doradztwo dla biznesu

Prowadzisz swoją firmę? A może dopiero zaczynasz? Podziel się doświadczeniem!
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:27

Doradztwo dla biznesu

Post autor: heniutek »

Kojarzycie może jakieś firmy, dla których doradztwo dla biznesu to chleb powszedni? Poszukuje moja siostra takiej firmy, bo chce ruszyć z pewnym projektem, chciałaby jednak, by ktoś bardziej doświadczony zerknął na to swoim okiem. Podobno dużo osób chwali sobie http://www.vattax.pl/doradztwo-dla-biznesu/. Korzystaliście? Podzielicie się wrażeniami?

drabiny drewniane ceny
Awatar użytkownika
serniczek
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 17:18

Re: Doradztwo dla biznesu

Post autor: serniczek »

Najlepiej właśnie korzystać z takich sprawdzonych ofert. Dzięki, przyda się w przyszłości.

ckf b
Nasze nędzne życie, tak szpetne, nabiera blasku i zyskuje znaczenie tylko pod spojrzeniem miłości.
Awatar użytkownika
Monita89
Posty: 123
Rejestracja: 27 lut 2019, 11:04

Re: Doradztwo dla biznesu

Post autor: Monita89 »

Owszem możesz udać się do takiego doradcy, jednak też poczytaj sobie w sieci porady. Tam jest mnóstwo też różnego typu wskazówek. Ja ostatnio dowiedziałam się jak waszny jest wygląd naszych pracowników, dlatego migiem zamówiłam już koszulki polo męskie z logo mojej firmy. Nie tylko będzie dobra to forma reklamy, ale i też pracownicy będą mieć zapewniony teraz komfortowy ubiór.

szlabany wjazdowe cena
Awatar użytkownika
women89
Posty: 447
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Re: Doradztwo dla biznesu

Post autor: women89 »

Doradca biznesowy to fajna sprawa! Co jednak, gdy nie ma odpowiednich funduszy, a dodatkowo, nie bardzo wiemy, jak je osiągnąć? Możliwości jest sporo! Jedną z nich jest odnawialna linia finansowania od firmy www.finiata.pl : To ciekawy system, działający na zasadach karty kredytowej, w którym pobierasz finanse zgodnie z Twoimi potrzebami oraz elementami, na które kładziesz nacisk. Wydajesz na co potrzebujesz, nie ma tutaj żadnych wymogów. Pieniądze zawsze są dostępne, a oprocentowanie to jedynie 2,92%! To prawdziwa okazja i szansa dla Ciebie i Twojego biznesu!
Awatar użytkownika
biznesowa99
Posty: 50
Rejestracja: 28 kwie 2019, 16:01

Re: Doradztwo dla biznesu

Post autor: biznesowa99 »

W firmie nie obejdzie się bez informatycznych rozwiązań i jak chce się szybko nim zarządzać to firma https://itbce.com/ może pomóc wdrożyć, jakieś rozwiązanie, stworzyć program dla biznesu. Dzięki temu można szybciej zarządząć biznesem i danymi klientów.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 223
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Doradztwo dla biznesu

Post autor: milka »

Jeśli chodzi o doradztwo finansowe - dla biznesu, ale nie tylko - ja proponuję Wam Probitas Finance. Ich doradcy faktycznie znają się na temacie. A wiedzę popartą mają ogromnych doświadczeniem. Są w stanie zaproponować warunki kredytowania, których "normalnie" w banku nie sposób wynegocjować. Tu http://www.probitasfinance.pl/ namiary na nich. Warto się odezwać.
Awatar użytkownika
Pawel50
Posty: 103
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:01

Re: Doradztwo dla biznesu

Post autor: Pawel50 »

Nie da się ukryć, że często w biznesie przydaje się profesjonalne doradztwo. Jeśli potrzebujecie pomocy związanej z zastrzeżeniem znaku towarowego, rejestracją lub likwidacją spółki czy założeniem fundacji to zerknijcie na ofertę usług Pravna Group https://pravna.pl/ . Tu możecie skorzystać z profesjonalnej porady oraz pomocy w dopełnieniu rozmaitych formalności.
ODPOWIEDZ