Coś nowego

Prowadzisz swoją firmę? A może dopiero zaczynasz? Podziel się doświadczeniem!
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 34
Rejestracja: 23 cze 2019, 1:05

Coś nowego

Post autor: Marysia_89 »

Cześć,

Od jakiegoś czasu zastanawiam się co nowego mogę wprowadzić w mojej firmie.
Moje rozmyślania stanęły nad nowym systemem CRM. Ten który mamy teraz nie jest dostosowany do wszystkich działów i przyznam, że ciężko nam się z niego korzysta.
Znalazłam w sieci firmę Sente (zobacz), która zajmuje się takimi rzeczami.
Co o tym myślicie?
Korzystacie z ogólnodostępnych systemów CRM czy macie swoje własne, autorskie systemy?
Awatar użytkownika
away
Posty: 98
Rejestracja: 15 cze 2019, 23:01

Re: Coś nowego

Post autor: away »

Jeśli nie potrzebujesz ERP, w który wchodzi m.in. crm, to możesz zdecydować się na system crm Takie programy oferują różną funkcjonalność w zależności od danej wersji.
Awatar użytkownika
maksplacz
Posty: 7
Rejestracja: 14 lip 2019, 16:59

Re: Coś nowego

Post autor: maksplacz »

Na pewno warto stawiać na nowe i innowacyjne formy promocji. Można je wykorzystać na co dzień lub podczas eventów takie jak targi, spotkania integracyjne i wiele innych. Można korzystać z oferty takiej jak np. producent napojów energetycznych takie napoje to doskonała promocja, szczególnie latem. Ludzie dużo piją takich napojów dlatego tym większa szansa że napis jaki tam zobaczą zostanie w ich głowie i wrócą po niego.

mop parowy do paneli
Awatar użytkownika
milka
Posty: 222
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Coś nowego

Post autor: milka »

Masz rację. Wiele firm korzysta z promocji na targach. I takie elementy jak piszesz mogą fajnie promować markę. Ale trzeba pamiętać, że muszą być one odpowiednio zaprezentowane. Tak samo jak sama oferta formy. Dlatego moim zdaniem warto zakupić kompletne stoisko wystawiennicze, które pomoże nam się pokazać. Obecnie są na rynku firmy jak ta https://www.retio.pl/ , gdzie w dobrej cenie takie stoisko można zamówić. Dopasują je do potrzeb klienta, danej branży czy budżetu. No i za darmo dostarczą na terenie kraju.
ODPOWIEDZ