Co powinien mieć dom inteligentny ?

Prowadzisz swoją firmę? A może dopiero zaczynasz? Podziel się doświadczeniem!
kaniksą

Co powinien mieć dom inteligentny ?

Post autor: kaniksą »

Wejdź w tego linka aby dowiedzieć się więcej o tej sprawie kliknij w https://www.lekom.pl/inteligentny-dom/i ... wietlenie/
Awatar użytkownika
Kajka32
Posty: 44
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:06

Re: Co powinien mieć dom inteligentny ?

Post autor: Kajka32 »

Teraz jest szeroki wybór systemów, w które powinien być wyposażony inteligentny dom. Systemy inteligentnego domu są w coraz lepszych cenach i coraz lepiej dopasowane do potrzeb klientów. Jeśli chcesz sprawdzić, które systemy będą się u Ciebie sprawdzały, odezwij się do firmy FPI z Krakowa. Mają ogromne doświadczenie w branży i znają najnowocześniejsze rozwiązania.
Noład

Re: Co powinien mieć dom inteligentny ?

Post autor: Noład »

Na pewno podstawa w domu inteligentnym to system sterowania temperaturą, dzięki któremu można ustawić indywidualną temperaturę dla każdego pomieszczenia, a także dla pory dnia. My mamy taki system i sie świetnie sprawdza, pozwala na ograniczenie strat energii, podnosi komfort mieszkania. Wszystkim zajęła się firma Salus Controls - https://salus-controls.pl/, dobrała odpowiedni system, dopasowany do naszego domu i naszych potrzeb, oraz go zamontowała. Firma jest znana z nowatorskich projektów badawczych z dziedziny elektroniki sterującej. Od lat zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie sterowania energią cieplną i odnawialną.
ODPOWIEDZ