Biznes po godzinach

Prowadzisz swoją firmę? A może dopiero zaczynasz? Podziel się doświadczeniem!
Awatar użytkownika
oled
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2019, 22:29

Biznes po godzinach

Post autor: oled »

Macie jakis pomysl dla kobiety? Dzieki z gory.
Awatar użytkownika
Anetaa
Posty: 3
Rejestracja: 21 lut 2020, 19:58

Re: Biznes po godzinach

Post autor: Anetaa »

Najważniejszą sprawą jest zrozumienie jednego, nie trzeba rzucać nagle wszystkiego by otworzyć jakiś biznes na mniejszą skalę. Wszystko sprowadza się do jednej rzeczy, czy będzie zapotrzebowania na to mamy zamiar sprzedać? Jeśli odpowiedź jest twierdząca to powinniśmy zabrać się do działania. Jedna z moich znajomych była w podobnej sytuacji jeszcze kilka dobrych miesięcy temu. To co jej najbardziej pomogło to czytanie artykułów w sieci na temat prowadzenia biznesu online. Długo zastanawiała się nad tym jakie są jej mocne strony, w końcu zdecydowała się na kwaciarnię online gdyż zawsze miała do tego zamiłowanie. Od strony logistycznej rozwiązała to w ten sposób, wszystkie potrzebne materiały zamówiła z hurtownia dodatków florystycznych gdzie otrzymała najlepsze warunki współpracy. Z perspektywy czasu to jest zadowolona gdyż stworzyła sobie solidne źródło dodatkowego dochodu :)
Awatar użytkownika
bazylia
Posty: 29
Rejestracja: 10 sty 2020, 10:34

Re: Biznes po godzinach

Post autor: bazylia »

Wiele pomysłów na biznes znajduje się na stronie https://sellhelp.pl/. Ja znalazłam tam pomysł na swój biznes wiec polecam.
Awatar użytkownika
KarinaMa
Posty: 216
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:09

Re: Biznes po godzinach

Post autor: KarinaMa »

Nie da się stworzyć dzisiaj dochodowego biznesu, bez ciągłego inwestowania w nowoczesne rozwiązania. Jeśli chcecie podejść do tego na poważnie, to powinniście w pierwszej kolejności sprawdzić możliwości, jakie stwarzają przed Wami chociażby takie firmy jak https://omnic.pl/temperatura To ciekawa sprawa, miejcie to na uwadze.
ODPOWIEDZ