Strona 1 z 1

Biuro rachunkowe?

: 22 wrz 2019, 13:40
autor: MalaMi
Ktoś z was korzysta z takich usług?
Podobno to lepsza opcja dla małych i średnich firm.
Tutaj http://www.union.katowice.pl/ widziałam, co takie biuro rachunkowe z Katowic może zaoferować.
Może to jest opcja, którą warto rozważyć?
Nie kosztuje to dużo, a dałoby się zaoszczędzić masę czasu bez potrzeby ogarniania tego samodzielnie...

Re: Biuro rachunkowe?

: 30 wrz 2019, 17:32
autor: Samanta
A jakie znacie systemy informatyczne, które mogą ułatwić w firmie prowadzenie księgowości? Czy ktoś z Was słyszał może o takich systemach od firmy Primesoft? Ja czytałam o nich ostatnio na stronie http://www.primesoft.pl/ i musze przyznać, że zrobiły one na mnie niemałe wrażenie. A Wy co o nich sądzicie?

Re: Biuro rachunkowe?

: 02 paź 2019, 10:33
autor: wesw32
Powiem Wam, że ja samodzielnie prowadzę biuro rachunkowe i mam wielu klientów. Czasami pracy jest naprawdę bardzo dużo i wiem, że trzeba coś zmienić. Może oprogramowanie od https://mb24.pl/ wiele zmieni? Co o tym sądzicie? Korzystaliście może kiedyś? Myślę, że spróbuję, ponieważ przez 30 dni można skorzystać za darmo, a skusiłam się na takie opcje, jak prowadzenie kadr i płac oraz wystawiane faktur.

Re: Biuro rachunkowe?

: 07 paź 2019, 21:09
autor: Bizubiz
Najlepiej powierzyć księgowość takim firmom.

Re: Biuro rachunkowe?

: 08 paź 2019, 14:20
autor: ToTuToTam
Samodzielne prowadzenie księgowości jest trudne. Moim zdaniem najlepszą opcją jest współpraca z doświadczonymi księgowymi. Bardzo dobre usługi w zakresie księgowości a także kadr i płac oferuje Biuro rachunkowe Podatkomat . Tu możecie liczyć na fachową i rzetelna obsługę firmy. Wszystkie rozliczenia wykonywane sa na czas, są też zgodne z obowiązującymi przepisami. To bardzo ważne, aby wszystko było wyliczone prawidłowo i zgodnie z zasadami.

Re: Biuro rachunkowe?

: 11 paź 2019, 8:44
autor: bella
Znalezienie biura rachunkowego to chyba nie jest żaden problem. Oczywiście jeśli chodzi o firmy w Polsce. Ja natomiast poszukuję takiej firmy, która poprowadziła by księgowość i zajęła się tymi wszystkimi formalnościami mojej firmy ale w Anglii. Niby na samym początku miałam namiary na dobrą firmę ale nie sprawdzili się oni. Wtedy znajomi polecili mi firmę TaxAngels https://www.taxangels.pl/. Z tą firmą jestem teraz spokojna,że wszystko mi się uda

Re: Biuro rachunkowe?

: 11 lis 2019, 12:34
autor: JuliannaB
Generalnie popieram, aby zlecać zadania związane z księgowością na zewnątrz. W takiej sytuacji mamy pewność, że księgowością zajmują się profesjonaliści. Jeśli chodzi o Wrocław, to polecam biuro księgowe wrocław należące do Pani Edyty Cyburt. Korzystamy od dawna z jej usług i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bałabym się teraz zlecić usługi innej firmie :)

Re: Biuro rachunkowe?

: 12 lis 2019, 12:15
autor: Wall-E
Biuro rachunkowe w wielu przypadkach okazać się może bardzo pomocne. ;)

Re: Biuro rachunkowe?

: 16 gru 2019, 7:44
autor: wesw32
Wiem, że bardzo ciężko znaleźć biuro rachunkowe, które będzie miało idealną ofertę, dlatego myślę, że w poszukiwaniach pomoże Wam strona https://uslugiksiegowe.pl/ Możesz tam znaleźć biuro rachunkowe w swojej okolicy i skorzystać z jego usług, jeśli tylko chcesz. Myślę, że taka usługa Cię zainteresuje.

Re: Biuro rachunkowe?

: 20 kwie 2020, 21:30
autor: urania
Bez względu na to jakiej wielkości jest firma warto podjąć współpracę z firmą zewnętrzną w zakresie prowadzenia księgowości. Jeśli to będzie takie biuro rachunkowe Katowice https://ask-finance.pl/ to na pewno będziecie zadowoleni ze świadczonych przez nich usług. Naprawdę działają kompleksowo, nie tylko księgowość, ale także rozliczają podatki, prowadzą kadry, płace.Aktualnie w zespole pracuje 26 osób, dzięki temu pracują na bieżąco i ewentualne choroby, urlopy nie mają na to wpływu. Nie tak jak z księgową na etacie. Działają od 2010 roku, mają doświadczenie a do tego ciągle poszerzają zasięg działania i liczbę usług.

Re: Biuro rachunkowe?

: 21 lip 2020, 19:04
autor: dieego
Ja mogę Wam polecić biuro rachunkowe MDA z Mysłowic na Śląsku. Mają tam bardzo dobrych księgowych, którzy kompleksowo zajmą się wszystkim. Oferują również obsługę kadrowo-płacową i wsparcie we wszystkich tematach księgowo/finansowych jak chociażby projekty unijne.

Re: Biuro rachunkowe?

: 25 lip 2020, 23:13
autor: mczay
Znalezienie dobrego biura rachunkowego to nie jest takie proste zadanie. Zwłaszcza, że jest ich tak wiele w każdym mieście. Najlepiej bazować na opiniach, można takich zaczerpnąć od znajomych czy na takich stronach w sieci jak https://fixly.pl/ . Nie dość, że znajdziesz dobre biuro rachunkowe to jeszcze rzeczywiste opinie użytkowników możesz przeczytać. Dla mnie to najlepsza rekomendacja. Patrzę także na ceny, zakres usług ale opinie mają nadrzędne znaczenie.

Re: Biuro rachunkowe?

: 05 sie 2020, 11:30
autor: ofen
Decydując się na własną firmę nie sądziłam, że aż tyle trzeba ogarniać. Na początku wszystko szło mi bardzo dobrze lecz jak firma zaczęła się rozwijać to nie dam rady całej księgowości sama prowadzić. Dlatego też szukam jakiegoś dobrego i konkretnego biura rachunkowego. Oczywiście postanowiłam skorzystać z bazy w necie i dzięki temu trafiłam na ich stronę https://intaxo.pl/biuro-rachunkowe-leszno dzięki której bez problemu można znaleźć kilka dość dobrych i cenionych biur rachunkowych

Re: Biuro rachunkowe?

: 07 sie 2020, 1:45
autor: jula9201
Mam swoje sprawdzone.

__
http://www.odwodnienia-iglofiltry.pl/

PHU WITAS Krzysztof Witas
ul. Podlesie 3
41-303 Dąbrowa Górnicza
NIP: 6291606666
REGON: 276969388
Adres e-mail: [email protected]
Telefon kontaktowy: 506020769

Re: Biuro rachunkowe?

: 13 sie 2020, 13:43
autor: voytee
Cenię sobie współpracę z biurem rachunkowym https://global-accounting.pl/ które zna się na prawie międzynarodowym przez co moja firma może swobodnie działać również i na rynku europejskim. Duża wygoda i profesjonalna obsługa.

Re: Biuro rachunkowe?

: 25 lut 2021, 12:14
autor: mpiś0303
Jestem zdania, że prowadzenie własnego biznesu to całkiem fajna sprawa, ale trzeba wiedzieć, jakie rozwiązania wdrażać, aby wszystko było wygodne, łatwe w prowadzeniu i pod kontrolą. Polecam sprawdzić sobie rozwiązania na stronie https://www.abc-leasing.pl/uslugi-kadro ... korzystac/ które pozwalają na pomoc w prowadzeniu m.in. kadr i płac.

wentylacja akcesoria

Re: Biuro rachunkowe?

: 21 kwie 2021, 20:21
autor: waruń
My korzystamy z usług biura rachunkowego MBJ BIZNES https://mbjbiznes.pl/kadry-i-place/ w Poznaniu. Oni kompleksowo zajmują się nadzorem nad naszą księgowością. Obsługują nas kompleksowo, jesteśmy zadowoleni w szczególności z tego jak podchodzą do zagadnień kadrowych i płacowych, bo z tym przed współpraca z nimi, mieliśmy największy problem. Stawki cenowe mają atrakcyjne, są kompetentni, polecam.

Re: Biuro rachunkowe?

: 24 kwie 2021, 7:33
autor: choć
Mamy w firmie dział księgowy i zatrudniamy dwie księgowe wewnętrznie. One świetnie zajmują się wszystkimi sprawami związanymi z prowadzeniem księgowości, rozliczeniami i podatkami w naszej firmie. Dodatkowo zajmują się także kadrami i płacami, specjalnie wysyłaliśmy je na szkolenia z tego zakresu, które są organizowane w firmie HR Kadry i Płace Jeżek Przemysław https://www.hrkadryiplace.pl/szkolenia-kadrowo-placowe/ w Gliwicach. Oni przygotowują bardzo dobrze opracowane, aktualne materiały związane z prawem pracy, kadrami, naliczaniem i rozliczaniem wynagrodzeń i innych świadczeń pracowniczych, itp.

Re: Biuro rachunkowe?

: 27 kwie 2021, 22:46
autor: mattiń
W Dąbrowie Górniczej bardzo fajne biuro rachunkowe to DUET M&K https://www.biurorachunkoweduet.pl/uslu ... siegowosc/ Super się u nas spisują, mamy u nich kompletną księgowość, wszystkim fachowo się zajmują, są bardzo dobrze zorganizowani, solidni i z fajnym podejściem do klienta. Do tego stawki też mają w porządku.

Re: Biuro rachunkowe?

: 05 maja 2021, 22:53
autor: toluś
Do mojego biura rachunkowego najczęściej kupuję papier ksero ze wzgledu na duże nakłady drukowania . Zamawiam go przez internet tutaj https://www.biuronet.com/kategoria_1101 ... sero-bialy . To POLjet który jest przeznaczony do stosowania we wszelkich rodzajach urządzeń biurowych, przystosowanych do wykonywania dwustronnych i jednostronnych wydruków.

Re: Biuro rachunkowe?

: 11 maja 2021, 18:41
autor: snń
No jasne, nie ma takiej opcji, byśmy sami się tym zajęli, to wymaga doświadczenia. Naszą rachunkowość i księgowość prowadzi biuro KBR Księga https://www.kbrksiega.pl/uslugi z Katowic. Oni mają bardzo szeroki zakres usług, do tego zajmują się jeszcze kadrami i płacami, doskonale znają się na wykonywanej pracy, dzięki czemu w papierach mamy zawsze porządek. W zeszłym miesiącu zajęli się także naszymi rozliczeniami, a było tego sporo, mimo to poradzili sobie świetnie.

Re: Biuro rachunkowe?

: 12 maja 2021, 21:10
autor: lomń
Oczywiście, korzystamy i bardzo sobie chwalimy biuro rachunkowe Dora https://www.biurorachunkowedora.com.pl/ ... i-ksiegowe we Wrocławiu. Korzystamy z ich usług od kilku lat i nigdy nas nie zawiedli, mają atrakcyjne ceny, są rzetelni, pracują porządnie. Zawsze dbają o dotrzymywanie terminów. Reprezentują nas przed urzędami: US, ZUS, GUS, zajmują się wszystkim z należyta dokładnością, polecam.

Re: Biuro rachunkowe?

: 15 maja 2021, 13:39
autor: danńm
Jesteśmy małą firma i chyba tym bardziej szukaliśmy dobrej księgowej. Nasz wybór padł na biuro rachunkowe PLUS http://plus.katowice.pl/ksiegowosc/ksie ... lych-firm/ z Katowic, które serdecznie polecam. Mają szeroka ofertę, wszystkie usługi wykonują terminowo i w dobrej cenie, są rzetelni. Bez problemu można się z nimi dogadać, dzięki nim mamy porządek w naszych papierach.

Re: Biuro rachunkowe?

: 21 maja 2021, 19:20
autor: dellił
Na przestrzeni lat zmienialiśmy biuro rachunkowe dwa razy, zwykle dawaliśmy mu rok, żeby zobaczyć jak się sprawdza. Z obecnym biurem pracujemy już 4 lata i nie zamierzamy rezygnować z ich usług. To specjaliści z biura rachunkowego Praktyk http://praktyk.lublin.pl/#ceny w Lublinie. Maja korzystne stawki cenowe, są skuteczni i terminowi, wszystko wykonują porządnie, doradzają nam w sprawach rachunkowych.

Re: Biuro rachunkowe?

: 23 maja 2021, 18:56
autor: qweń
Korzystamy od 5 lat, bo od tylu mamy firmę. Współpracujemy z biurem rachunkowym BG http://www.biurorachunkowe-gb.pl/cennik/ w Szczecinie. Dogadujemy się z nimi z łatwością, są to tacy fachowcy, którzy wykonują swoją prace porządnie i zawsze zgodnie z terminami. Powierzyliśmy w ich ręce całą nasza księgowość, dodatkowo doradzają nam w sprawach księgowych. Ich oferta usługowa jest szeroka, szczerze ich polecam.

Re: Biuro rachunkowe?

: 31 maja 2021, 14:28
autor: ŁukaszK
Ja mam jedno biuro księgowe we Wrocławiu, z którego korzystam od lat i ufam. Ceny są bardzo konkurencyjne i można się ze wszystkim dogadać (nawet z dojazdem do klienta w pewnych okolicznościach). https://mb-ksiegowa.pl/ Oferują też wirtualne biuro, co jest ważne dla małych biznesów ;)

Re: Biuro rachunkowe?

: 15 cze 2021, 11:54
autor: AlicjaĆ89
Jeżeli ktos z was jest z Lubania to polecam biuro rachunkowe u Pani Anny Lejczak. Biuro rachunkowe https://biuro-rachunkowe-anna-lejczak.pl/kontakt/ oferuje kompleksowe usługi w tym usługi online z zakresu - ewidencji przychodów opodatkowanych ryczałtem, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów (PKPIR) jak i prowadzenie ewidencji sprzedaży i zakupu do celów ewidencji VAT w bardzo przystępnych cenach.

Re: Biuro rachunkowe?

: 15 cze 2021, 19:27
autor: Płeski
Jeśli chcecie mieć terminowo dopilnowane sprawy i wszystko wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami, zdecydowanie w Stęszewie zgłoście się do biura księgowego Margo http://www.biurorachunowemargo.pl . Współpracuję z nimi od kilku miesięcy i w stosunku do wcześniejszych doświadczeń, oceniam tę współpracę na najwyższe noty. Skrupulatni, rzetelni i uczciwi.

Re: Biuro rachunkowe?

: 18 cze 2021, 21:30
autor: birń
My korzystamy z usług biura księgowego Amtes https://www.amtes-ksiegowosc.pl/oferta/ ... uzych-firm w Gliwicach. To biuro, które pomagało nam założyć nasza działalność, są z nami od samego początku i od samego początku wykonują swoją pracę na 100%. Prowadzą naszą pełną księgowość, spisują się przy tym świetnie, wszystkie dokumenty mamy uporządkowane, są terminowi. Warto skorzystać z ich usług.

Re: Biuro rachunkowe?

: 20 cze 2021, 21:21
autor: Aśka37
Ja początkowo sądziłam, że sama poradzę sobie z księgowością mojej firmy, ale szybko zrezygnowałam z tego pomysłu. Było to dla mnie zdecydowanie zbyt trudne i czasochłonne zajęcie. Od tamtej pory korzystam z usług biura rachunkowego https://www.rachunkowosc-warszawa.eu/oferta. Wyręczają mnie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz rozliczaniu PIT. Dzięki nim zaoszczędzony czas mogę przeznaczyć na rozwój swojego biznesu.

Re: Biuro rachunkowe?

: 22 cze 2021, 8:36
autor: Eśka
Wcale nie jest łatwo trafić na dobre biuro księgowe. Mi akurat udało się za drugim podejściem i trafiłem do biura Enigma https://www.biuroenigma.pl/oferta . Oprócz tego, że sprawnie poprowadzili sprawy księgowe, to jeszcze są świetnymi specjalistami w dziedzinie podatków. Zawsze można liczyć na skuteczne doradztwo w tym temacie.

Re: Biuro rachunkowe?

: 22 cze 2021, 8:40
autor: Luńiek
Możecie także skorzystać z opcji wirtualnego biura. Świetna sprawa. My zdecydowaliśmy się na współpracę z biurem BRMK https://brmk.pl/uslugi/wirtualne-biuro/ . To nowoczesne rozwiązanie super się sprawdza. Zwłaszcza w sytuacji, gdy doba jest za krótka to taka opcja pozwala na znaczne oszczędności czasowe. Polecam.

Re: Biuro rachunkowe?

: 22 cze 2021, 23:01
autor: Jaguśka
Ja od długiego czasu korzystam z usług biura rachunkowego http://euro-plus.bydgoszcz.pl/#. Wyręczają mnie w prowadzeniu księgowości i obsłudze kadrowo-płacowej. Na tle konkurencji wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem oraz wysokimi kwalifikacjami. Nie ukrywam, że jest to dla mnie duże ułatwienie, a zaoszczędzony czas mogę przeznaczyć na rozwój własnego biznesu.

Re: Biuro rachunkowe?

: 23 cze 2021, 23:38
autor: Kamyś
Zgadzam się także z tym, że jest to świetne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Ja od długiego czasu korzystam z usług biura rachunkowego https://atoran.pl/oferta/ z Poznania. Jest to dla mnie spore ułatwienie i duża oszczędność czasu, dzięki czemu mogę skupić się w pełni na rozwoju własnego biznesu.

Re: Biuro rachunkowe?

: 30 cze 2021, 10:40
autor: Violuśka
Obecnie jest już dużo dobrych biur rachunkowych. Większość z nich oprócz księgowania faktur realizuje jeszcze inne usługi wobec swoich klientów. Spotkałam się z tym ,że biura oferują pomoc prawną albo usługi informatyczne. Moje biuro natomiast udostępniło mi specjalny program księgowy, który posiada interfejs jpk .Dzięki niemu możemy w dość prosty sposób realizować nasz obowiązek wobec urzędu skarbowego - obowiązek wysyłania plików jpk.

Re: Biuro rachunkowe?

: 16 sie 2021, 17:21
autor: Olgierdć
Jeżeli jesteśmy w temacie księgowości i rachunkowości to polecam zapoznać się z oferta tej firmy szkoleniowe PROGRESSIO - SZKOLENIA KRYSTIAN RZEZAK https://www.progressio-szkolenia.pl/kontakt . Firma oferuję kompleksowe szkolenia zawodowe z zakresu księgowości, kadr i płac oraz kursów komputerowych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Re: Biuro rachunkowe?

: 19 sie 2021, 15:25
autor: Budłer
Moim zdaniem jak mamy firmę, warto zająć się jej prowadzeniem, a nie księgowością samemu, bo to zawsze generuje po prostu problemy. Dobre biuro rachunkowe załatwi sprawę i będziemy mieli pewność, że urząd skarbowy nie zakwestionuje rozliczeń i wydatków. Ja polecam te biuro http://biurorachunkowe-master.pl/, pracują dla firm z różnych branż, więc na pewno zaproponują dobrą ofertę

Re: Biuro rachunkowe?

: 20 sie 2021, 11:20
autor: Eśkir
Ja prowadzę sklep wielobranżowy praktycznie sam. Mam bardzo mało czasu na prowadzenie rachunkowości i wszystkie rozliczenia. Prowadzi biuro rachunkowe Passive Monika Piechocka https://passive.com.pl/oferta/ksiegi-rachunkowe/ . Robią to profesjonalnie, kompetentnie i jeśli czegoś nie wiem, to potrafią w sposób prosty doradzić i wytłumaczyć. Jeśli was to interesuje, to prowadzą między innymi obsługę kadr i płac, rozliczenia z ZUS, rozliczenia PIT i prowadzą księgi przychodów i rozchodów. Działają kompleksowo i śmiało wam polecam.

Re: Biuro rachunkowe?

: 20 sie 2021, 17:19
autor: Jaśkaa84
Dużo w tym racji. Ja też prowadzę działalność jednoosobową i od lat korzystam z usług kancelarii podatkowej https://kancelariapodatkowa.bielsko.pl/oferta z Bielska-Białej. Wyręczają mnie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz ewidencji księgowej. Jest to dla mnie znaczne ułatwienie, dzięki któremu oszczędzam sporo czasu i nerwów.

Re: Biuro rachunkowe?

: 21 sie 2021, 8:43
autor: KarolinaĆ345
Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej firmy IBIS we Wrocławiu https://www.ibiswroclaw.pl/kontakt . Biuro oferuje kompleksowe usługi na najwyższym poziomie i zajmą się obsługą kadrow-płacową , prowadzeniem ksiąg handlowych i ewidencji ryczałtowych oraz innych zagadnień rachunkowych w dobrej cenie.

thessla green airpack 600

Re: Biuro rachunkowe?

: 24 sie 2021, 9:53
autor: kasiakowa06
Jaśkaa84 pisze: ↑20 sie 2021, 17:19 Dużo w tym racji. Ja też prowadzę działalność jednoosobową i od lat korzystam z usług kancelarii podatkowej kancelariapodatkowa.bielsko.pl/oferta z Bielska-Białej. Wyręczają mnie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz ewidencji księgowej. Jest to dla mnie znaczne ułatwienie, dzięki któremu oszczędzam sporo czasu i nerwów.
Również pracuję samodzielnie, ale na pewno samodzielnie nie rozliczyłabym tych wszystkich cyferek ;) to ogarnia dla mnie WIOL https://www.wiol.com.pl/o_firmie.php#main-content

Re: Biuro rachunkowe?

: 31 sie 2021, 14:47
autor: Świdwon
Nie wyobrażam sobie jak możecie działać na portalach księgowych. Według mnie te systemy i programy są gorsze niż samodzielne prowadzenie księgowości. Podziwiam Was za to. Ja jednak wolałem zgłosić swoją firmę do współpracy z biurem rachunkowym https://www.ksiegowiwroclaw.pl/ Dzięki współpracy z nimi żaden vat mi nie spędza snu z powiek :)

Re: Biuro rachunkowe?

: 01 paź 2021, 12:17
autor: Grażyna
Biuro rachunkowe które ja mogę wam polecić to https://www.gardeprofit.pl/obsluga-kadrowo-placowa/ to oni zajmują się kompleksową usługą księgowa a także obsługą kadrowo-płacową. To doświadczeni eksperci w tej dziedzinie. Na pewno pomogą wam w prowadzeniu waszego biznesu.

Re: Biuro rachunkowe?

: 18 paź 2021, 22:51
autor: klałndrzej
Polecę wam biuro rachunkowe, które rozlicza moją firmę od wielu lat. Zawsze robota wykonana jest bezbłędnie i terminowo. Urząd skarbowy nawet nie piśnie. Biuro nazywa się Gold Fiskus, a dokładny adres to: Kolorowa 19/148
02-495 Warszawa i strona internetowa: https://www.goldfiskus.pl/oferta Między innymi w ofercie posiadają rozliczanie miesięczne podmiotów gospodarczych, sporządzanie deklaracji całorocznych, obsługa kadrowo-placowa i wiele innych. Szczerze polecam.

Re: Biuro rachunkowe?

: 23 paź 2021, 13:09
autor: Łukoooo
W https://ed-pro.pl/rachunkowosc otrzymamy po prostu kompleksową pomoc, więc bez dwóch zdań warto myśleć o opiece księgowej, która po prostu stoi na poziomie. Dzięki temu nie będzie kłopotów na przykład z urzędem skarbowym, z zusem czy innymi instytucjami, warto o tym wiedzieć. W dobrym biurze księgowym będzie po prostu wszystko odpowiednio załatwione

Re: Biuro rachunkowe?

: 23 paź 2021, 19:05
autor: Grześ
Jeśli nadal zastanawiasz się nad tym by wziąć biuro rachunkowe np. dla swojej firmy to polecam przeczytać artykuł https://e-krajna.pl/pl/636_materia_y_pa ... owego.html Sam zobaczysz jak łatwiej prowadzić firmę dzięki takiemu biurze

Re: Biuro rachunkowe?

: 13 lis 2021, 17:23
autor: Bartekź34
W Szczecinie na Wielkopolskiej jest bardzo dobre biura rachunkowe . Biuro Ed-Pro Expert https://ed-pro.pl/kontakt - profesjonalne biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem działające w Szczecinie oraz na terenie województwa zachodniopomorskiego. Biuro znam z polecenia koleżanki i bardzo chętnie korzystam z pomocy biura bo prowadzą szeroką ofertę usług w bardzo atrakcyjnych cenach. Biuro oferuję usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości, prowadzeniem Ksiąg Przychodów i Rozchodów, prowadzenie rozliczeń Ewidencji Ryczałtowych i wiele innych usług.

Re: Biuro rachunkowe?

: 24 lis 2021, 16:34
autor: kamóflarz
Usługi związane z rachunkowością najrozsądniej powierzyć doświadczonym i sprawdzonym fachowcom. Obsługę księgową mojej firmy realizują https://www.biurorachunkowe-saldo.pl/of ... egowa-firm w sposob całkowicie profesjonalny, odkąd pamiętam. Z tej właśnie okzazji polecalbym skupic sie na tym, co jest w ofercie widoczne. Robienie tego na wlasna reke jest zbyt wymagajace i czasochlonne, dlatego Ty powinienes skupic sie na tym aspekcie. Kazda firma powinna korzystac z ksiegowosci zewnetrznej.

Re: Biuro rachunkowe?

: 06 gru 2021, 23:12
autor: robertkos
To i ja się na coś przydam i podrzucę kontakt na solidne biuro rachunkowe z Krakowa. Ja od jakiegoś czasu korzystam z usług biura rachunkowego Jolanty Krzyształowskiej i to właśnie biuro mogę wam doradzić. Zdecydowanie można na nich polegać, to solidni specjaliści w zakresie doradztwa księgowego i gospodarczego, my jesteśmy w 100 % zadowoleni z ich usług, działają solidnie i rzetelnie, o wszystkim pamiętają, także wiem że moje firmowe sprawy są w dobrych rękach. Ich strona internetowa - https://rachunkowosckrakow.pl/cennik Sami zobaczcie, że w kwestii cen też są zdecydowanie w porządku.

Re: Biuro rachunkowe?

: 09 gru 2021, 21:06
autor: bodeżko
Ja zleciłem prowadzenie księgowości mojej firmy biuru rachunkowemu z Białegostoku. Nazywa się BRMK i mieści dokładnie przy ul. Mickiewicza 80/2. A to jest strona do jego oferty: https://brmk.pl/nasze-uslugi/ Ja wydzieliłem część swojego przedsiębiorstwa na dział kadr i płac, dzięki czemu u mnie, na miejscu i na bieżąco księgowi z BRMK prowadzą finanse firmy. Nigdy nie było problemu. Wszystko jest rozliczane idealnie, a w razie pytań fachowców mam pod ręką. To jest mega wygodne. Myślę, że nasza współpraca będzie trwać jeszcze bardzo długo.

Re: Biuro rachunkowe?

: 15 gru 2021, 10:10
autor: KalinaŻ
Niestety nigdy o nich nie słyszałam. Osobiście mieszkam niedaleko Warszawy i korzystam z usług biura rachunkowego https://www.bur.pl/kontakt z Zielonki. Wyręczają mnie w prowadzeniu księgowości i obsłudze kadrowo-płacowej mojej firmy. Pomagają mi także w sporządzaniu deklaracji podatkowych oraz świadczą usługi z zakresu doradztwa podatkowego. Posiadają w tym zakresie wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kompetencje. Osobiście jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy, dlatego szczerze mogę ich polecić.

Re: Biuro rachunkowe?

: 23 gru 2021, 12:58
autor: WerkaŚ
Ja szukałam kogoś ze Szczecina kto zajmie się kompleksowo moją księgowością. Dobrze, że moja znajoma poleciła mi firmę „Bilans-Plus”, która znajduje się na Hrubieszowskiej 48 https://www.bilans-plus-szczecin.pl/kontakt . Biuro oferuję takie usługi jak prowadzenie ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtu zewidencjonowanego, sporządzania deklaracji podatkowych, zeznań rocznych, wraz z przekazywaniem do Urzędu Skarbowego. Teraz wiem, że jestem w bardzo dobrych rękach.

Re: Biuro rachunkowe?

: 23 gru 2021, 13:23
autor: WerkaŚ
Jeżeli szukasz dobrego biura rachunkowego w Łodzi to polecam zapoznać się z biurem, które znajduję się na Morgowej 4. Biuro Emikol Biuro Rachunkowe https://www.biuroemikol.eu/kontakt/ oferuję pełen zakres usług księgowych, które są kierowane do przedsiębiorców działających w różnych sektorach gospodarki. Ja współpracuję z tym biurem i powiem wam, ze jestem bardzo zadowolona bo nareszcie ktoś zajął się kompleksowo moją rachunkowością. Polecam zapoznać się z ofertą tego biura bo mają bardzo atrakcyjne ceny.

Re: Biuro rachunkowe?

: 25 lut 2022, 16:23
autor: Nowistki
Chcąc się spokojnie rozliczać i nie mieć problemów na przykład z urzędem skarbowym, polecam współpracę z biurem rachunkowym Abacus. Tu macie link do ich strony https://www.adamus.net.pl/kontakt. Współpracuję od dwóch lat. Pomogli mi założyć firmę, teraz rozliczają wszystko, dzięki temu nie czepia się urządk skarbowy, a ja mam święty spokój. Wspólpraca kompleksowa robią również deklaracje vatowskie, więc nie muszę się absolutnie niczym przejmować

..............................................................

Re: Biuro rachunkowe?

: 03 mar 2022, 15:36
autor: Vagan22
Jeżeli szukasz dobrego biura rachunkowego w Łodzi to polecam zapoznać się z biurem, które znajduję się na Morgowej 4. Biuro Emikol Biuro Rachunkowe https://www.biuroemikol.eu/kontakt/ oferuję pełen zakres usług księgowych, które są kierowane do przedsiębiorców działających w różnych sektorach gospodarki. Ja współpracuję z tym biurem i powiem wam, ze jestem bardzo zadowolona bo nareszcie ktoś zajął się kompleksowo moją rachunkowością. Polecam zapoznać się z ofertą tego biura bo mają bardzo atrakcyjne ceny.

Re: Biuro rachunkowe?

: 03 mar 2022, 15:37
autor: Vagan22
Jeżeli szukasz dobrego biura rachunkowego w Łodzi to polecam zapoznać się z biurem, które znajduję się na Morgowej 4. Biuro Emikol Biuro Rachunkowe <a href="https://www.biuroemikol.eu/kontakt/>https://www.biuroemikol.eu/kontakt/</a> oferuję pełen zakres usług księgowych, które są kierowane do przedsiębiorców działających w różnych sektorach gospodarki. Ja współpracuję z tym biurem i powiem wam, ze jestem bardzo zadowolona bo nareszcie ktoś zajął się kompleksowo moją rachunkowością. Polecam zapoznać się z ofertą tego biura bo mają bardzo atrakcyjne ceny. https://www.biuroemikol.eu/kontakt/