Biuro rachunkowe?

Wszystko na temat podatków, stawki, zmiany, kiedy płacić, jak nie płacić. VAT, PIT i inne. Zadawaj pytania, udzielaj odpowiedzi, pomagaj innym.
Awatar użytkownika
MalaMi
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:31

Biuro rachunkowe?

Post autor: MalaMi »

Ktoś z was korzysta z takich usług?
Podobno to lepsza opcja dla małych i średnich firm.
Tutaj http://www.union.katowice.pl/ widziałam, co takie biuro rachunkowe z Katowic może zaoferować.
Może to jest opcja, którą warto rozważyć?
Nie kosztuje to dużo, a dałoby się zaoszczędzić masę czasu bez potrzeby ogarniania tego samodzielnie...
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Samanta »

A jakie znacie systemy informatyczne, które mogą ułatwić w firmie prowadzenie księgowości? Czy ktoś z Was słyszał może o takich systemach od firmy Primesoft? Ja czytałam o nich ostatnio na stronie http://www.primesoft.pl/ i musze przyznać, że zrobiły one na mnie niemałe wrażenie. A Wy co o nich sądzicie?
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: wesw32 »

Powiem Wam, że ja samodzielnie prowadzę biuro rachunkowe i mam wielu klientów. Czasami pracy jest naprawdę bardzo dużo i wiem, że trzeba coś zmienić. Może oprogramowanie od https://mb24.pl/ wiele zmieni? Co o tym sądzicie? Korzystaliście może kiedyś? Myślę, że spróbuję, ponieważ przez 30 dni można skorzystać za darmo, a skusiłam się na takie opcje, jak prowadzenie kadr i płac oraz wystawiane faktur.
Awatar użytkownika
Bizubiz
Posty: 48
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:56

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Bizubiz »

Najlepiej powierzyć księgowość takim firmom.
Awatar użytkownika
ToTuToTam
Posty: 146
Rejestracja: 06 wrz 2019, 14:06

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: ToTuToTam »

Samodzielne prowadzenie księgowości jest trudne. Moim zdaniem najlepszą opcją jest współpraca z doświadczonymi księgowymi. Bardzo dobre usługi w zakresie księgowości a także kadr i płac oferuje Biuro rachunkowe Podatkomat . Tu możecie liczyć na fachową i rzetelna obsługę firmy. Wszystkie rozliczenia wykonywane sa na czas, są też zgodne z obowiązującymi przepisami. To bardzo ważne, aby wszystko było wyliczone prawidłowo i zgodnie z zasadami.
Awatar użytkownika
bella
Posty: 78
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:30

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: bella »

Znalezienie biura rachunkowego to chyba nie jest żaden problem. Oczywiście jeśli chodzi o firmy w Polsce. Ja natomiast poszukuję takiej firmy, która poprowadziła by księgowość i zajęła się tymi wszystkimi formalnościami mojej firmy ale w Anglii. Niby na samym początku miałam namiary na dobrą firmę ale nie sprawdzili się oni. Wtedy znajomi polecili mi firmę TaxAngels https://www.taxangels.pl/. Z tą firmą jestem teraz spokojna,że wszystko mi się uda
Awatar użytkownika
JuliannaB
Posty: 9
Rejestracja: 09 sie 2019, 22:29

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: JuliannaB »

Generalnie popieram, aby zlecać zadania związane z księgowością na zewnątrz. W takiej sytuacji mamy pewność, że księgowością zajmują się profesjonaliści. Jeśli chodzi o Wrocław, to polecam biuro księgowe wrocław należące do Pani Edyty Cyburt. Korzystamy od dawna z jej usług i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bałabym się teraz zlecić usługi innej firmie :)
Awatar użytkownika
Wall-E
Posty: 83
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:12
Kontakt:

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Wall-E »

Biuro rachunkowe w wielu przypadkach okazać się może bardzo pomocne. ;)
Eurotex Poland - taśmy transportujące.
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: wesw32 »

Wiem, że bardzo ciężko znaleźć biuro rachunkowe, które będzie miało idealną ofertę, dlatego myślę, że w poszukiwaniach pomoże Wam strona https://uslugiksiegowe.pl/ Możesz tam znaleźć biuro rachunkowe w swojej okolicy i skorzystać z jego usług, jeśli tylko chcesz. Myślę, że taka usługa Cię zainteresuje.
Awatar użytkownika
urania
Posty: 180
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: urania »

Bez względu na to jakiej wielkości jest firma warto podjąć współpracę z firmą zewnętrzną w zakresie prowadzenia księgowości. Jeśli to będzie takie biuro rachunkowe Katowice https://ask-finance.pl/ to na pewno będziecie zadowoleni ze świadczonych przez nich usług. Naprawdę działają kompleksowo, nie tylko księgowość, ale także rozliczają podatki, prowadzą kadry, płace.Aktualnie w zespole pracuje 26 osób, dzięki temu pracują na bieżąco i ewentualne choroby, urlopy nie mają na to wpływu. Nie tak jak z księgową na etacie. Działają od 2010 roku, mają doświadczenie a do tego ciągle poszerzają zasięg działania i liczbę usług.
Awatar użytkownika
dieego
Posty: 62
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:23

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: dieego »

Ja mogę Wam polecić biuro rachunkowe MDA z Mysłowic na Śląsku. Mają tam bardzo dobrych księgowych, którzy kompleksowo zajmą się wszystkim. Oferują również obsługę kadrowo-płacową i wsparcie we wszystkich tematach księgowo/finansowych jak chociażby projekty unijne.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 34
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:51

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: mczay »

Znalezienie dobrego biura rachunkowego to nie jest takie proste zadanie. Zwłaszcza, że jest ich tak wiele w każdym mieście. Najlepiej bazować na opiniach, można takich zaczerpnąć od znajomych czy na takich stronach w sieci jak https://fixly.pl/ . Nie dość, że znajdziesz dobre biuro rachunkowe to jeszcze rzeczywiste opinie użytkowników możesz przeczytać. Dla mnie to najlepsza rekomendacja. Patrzę także na ceny, zakres usług ale opinie mają nadrzędne znaczenie.
Awatar użytkownika
ofen
Posty: 43
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:55

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: ofen »

Decydując się na własną firmę nie sądziłam, że aż tyle trzeba ogarniać. Na początku wszystko szło mi bardzo dobrze lecz jak firma zaczęła się rozwijać to nie dam rady całej księgowości sama prowadzić. Dlatego też szukam jakiegoś dobrego i konkretnego biura rachunkowego. Oczywiście postanowiłam skorzystać z bazy w necie i dzięki temu trafiłam na ich stronę https://intaxo.pl/biuro-rachunkowe-leszno dzięki której bez problemu można znaleźć kilka dość dobrych i cenionych biur rachunkowych

metylosulfonylometan opinie
Awatar użytkownika
jula9201
Posty: 159
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: jula9201 »

Mam swoje sprawdzone.

__
http://www.odwodnienia-iglofiltry.pl/

PHU WITAS Krzysztof Witas
ul. Podlesie 3
41-303 Dąbrowa Górnicza
NIP: 6291606666
REGON: 276969388
Adres e-mail: [email protected]
Telefon kontaktowy: 506020769
Awatar użytkownika
voytee
Posty: 32
Rejestracja: 04 sie 2020, 13:09

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: voytee »

Cenię sobie współpracę z biurem rachunkowym https://global-accounting.pl/ które zna się na prawie międzynarodowym przez co moja firma może swobodnie działać również i na rynku europejskim. Duża wygoda i profesjonalna obsługa.
mpiś0303

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: mpiś0303 »

Jestem zdania, że prowadzenie własnego biznesu to całkiem fajna sprawa, ale trzeba wiedzieć, jakie rozwiązania wdrażać, aby wszystko było wygodne, łatwe w prowadzeniu i pod kontrolą. Polecam sprawdzić sobie rozwiązania na stronie https://www.abc-leasing.pl/uslugi-kadro ... korzystac/ które pozwalają na pomoc w prowadzeniu m.in. kadr i płac.
waruń

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: waruń »

My korzystamy z usług biura rachunkowego MBJ BIZNES https://mbjbiznes.pl/kadry-i-place/ w Poznaniu. Oni kompleksowo zajmują się nadzorem nad naszą księgowością. Obsługują nas kompleksowo, jesteśmy zadowoleni w szczególności z tego jak podchodzą do zagadnień kadrowych i płacowych, bo z tym przed współpraca z nimi, mieliśmy największy problem. Stawki cenowe mają atrakcyjne, są kompetentni, polecam.
choć

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: choć »

Mamy w firmie dział księgowy i zatrudniamy dwie księgowe wewnętrznie. One świetnie zajmują się wszystkimi sprawami związanymi z prowadzeniem księgowości, rozliczeniami i podatkami w naszej firmie. Dodatkowo zajmują się także kadrami i płacami, specjalnie wysyłaliśmy je na szkolenia z tego zakresu, które są organizowane w firmie HR Kadry i Płace Jeżek Przemysław https://www.hrkadryiplace.pl/szkolenia-kadrowo-placowe/ w Gliwicach. Oni przygotowują bardzo dobrze opracowane, aktualne materiały związane z prawem pracy, kadrami, naliczaniem i rozliczaniem wynagrodzeń i innych świadczeń pracowniczych, itp.
mattiń

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: mattiń »

W Dąbrowie Górniczej bardzo fajne biuro rachunkowe to DUET M&K https://www.biurorachunkoweduet.pl/uslu ... siegowosc/ Super się u nas spisują, mamy u nich kompletną księgowość, wszystkim fachowo się zajmują, są bardzo dobrze zorganizowani, solidni i z fajnym podejściem do klienta. Do tego stawki też mają w porządku.
toluś

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: toluś »

Do mojego biura rachunkowego najczęściej kupuję papier ksero ze wzgledu na duże nakłady drukowania . Zamawiam go przez internet tutaj https://www.biuronet.com/kategoria_1101 ... sero-bialy . To POLjet który jest przeznaczony do stosowania we wszelkich rodzajach urządzeń biurowych, przystosowanych do wykonywania dwustronnych i jednostronnych wydruków.
snń

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: snń »

No jasne, nie ma takiej opcji, byśmy sami się tym zajęli, to wymaga doświadczenia. Naszą rachunkowość i księgowość prowadzi biuro KBR Księga https://www.kbrksiega.pl/uslugi z Katowic. Oni mają bardzo szeroki zakres usług, do tego zajmują się jeszcze kadrami i płacami, doskonale znają się na wykonywanej pracy, dzięki czemu w papierach mamy zawsze porządek. W zeszłym miesiącu zajęli się także naszymi rozliczeniami, a było tego sporo, mimo to poradzili sobie świetnie.

internetowe radio bielsko
lomń

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: lomń »

Oczywiście, korzystamy i bardzo sobie chwalimy biuro rachunkowe Dora https://www.biurorachunkowedora.com.pl/ ... i-ksiegowe we Wrocławiu. Korzystamy z ich usług od kilku lat i nigdy nas nie zawiedli, mają atrakcyjne ceny, są rzetelni, pracują porządnie. Zawsze dbają o dotrzymywanie terminów. Reprezentują nas przed urzędami: US, ZUS, GUS, zajmują się wszystkim z należyta dokładnością, polecam.
danńm

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: danńm »

Jesteśmy małą firma i chyba tym bardziej szukaliśmy dobrej księgowej. Nasz wybór padł na biuro rachunkowe PLUS http://plus.katowice.pl/ksiegowosc/ksie ... lych-firm/ z Katowic, które serdecznie polecam. Mają szeroka ofertę, wszystkie usługi wykonują terminowo i w dobrej cenie, są rzetelni. Bez problemu można się z nimi dogadać, dzięki nim mamy porządek w naszych papierach.
dellił

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: dellił »

Na przestrzeni lat zmienialiśmy biuro rachunkowe dwa razy, zwykle dawaliśmy mu rok, żeby zobaczyć jak się sprawdza. Z obecnym biurem pracujemy już 4 lata i nie zamierzamy rezygnować z ich usług. To specjaliści z biura rachunkowego Praktyk http://praktyk.lublin.pl/#ceny w Lublinie. Maja korzystne stawki cenowe, są skuteczni i terminowi, wszystko wykonują porządnie, doradzają nam w sprawach rachunkowych.
qweń

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: qweń »

Korzystamy od 5 lat, bo od tylu mamy firmę. Współpracujemy z biurem rachunkowym BG http://www.biurorachunkowe-gb.pl/cennik/ w Szczecinie. Dogadujemy się z nimi z łatwością, są to tacy fachowcy, którzy wykonują swoją prace porządnie i zawsze zgodnie z terminami. Powierzyliśmy w ich ręce całą nasza księgowość, dodatkowo doradzają nam w sprawach księgowych. Ich oferta usługowa jest szeroka, szczerze ich polecam.
ŁukaszK

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: ŁukaszK »

Ja mam jedno biuro księgowe we Wrocławiu, z którego korzystam od lat i ufam. Ceny są bardzo konkurencyjne i można się ze wszystkim dogadać (nawet z dojazdem do klienta w pewnych okolicznościach). https://mb-ksiegowa.pl/ Oferują też wirtualne biuro, co jest ważne dla małych biznesów ;)
AlicjaĆ89

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: AlicjaĆ89 »

Jeżeli ktos z was jest z Lubania to polecam biuro rachunkowe u Pani Anny Lejczak. Biuro rachunkowe https://biuro-rachunkowe-anna-lejczak.pl/kontakt/ oferuje kompleksowe usługi w tym usługi online z zakresu - ewidencji przychodów opodatkowanych ryczałtem, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów (PKPIR) jak i prowadzenie ewidencji sprzedaży i zakupu do celów ewidencji VAT w bardzo przystępnych cenach.
Płeski

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Płeski »

Jeśli chcecie mieć terminowo dopilnowane sprawy i wszystko wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami, zdecydowanie w Stęszewie zgłoście się do biura księgowego Margo http://www.biurorachunowemargo.pl . Współpracuję z nimi od kilku miesięcy i w stosunku do wcześniejszych doświadczeń, oceniam tę współpracę na najwyższe noty. Skrupulatni, rzetelni i uczciwi.
birń

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: birń »

My korzystamy z usług biura księgowego Amtes https://www.amtes-ksiegowosc.pl/oferta/ ... uzych-firm w Gliwicach. To biuro, które pomagało nam założyć nasza działalność, są z nami od samego początku i od samego początku wykonują swoją pracę na 100%. Prowadzą naszą pełną księgowość, spisują się przy tym świetnie, wszystkie dokumenty mamy uporządkowane, są terminowi. Warto skorzystać z ich usług.
Aśka37

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Aśka37 »

Ja początkowo sądziłam, że sama poradzę sobie z księgowością mojej firmy, ale szybko zrezygnowałam z tego pomysłu. Było to dla mnie zdecydowanie zbyt trudne i czasochłonne zajęcie. Od tamtej pory korzystam z usług biura rachunkowego https://www.rachunkowosc-warszawa.eu/oferta. Wyręczają mnie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz rozliczaniu PIT. Dzięki nim zaoszczędzony czas mogę przeznaczyć na rozwój swojego biznesu.
Eśka

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Eśka »

Wcale nie jest łatwo trafić na dobre biuro księgowe. Mi akurat udało się za drugim podejściem i trafiłem do biura Enigma https://www.biuroenigma.pl/oferta . Oprócz tego, że sprawnie poprowadzili sprawy księgowe, to jeszcze są świetnymi specjalistami w dziedzinie podatków. Zawsze można liczyć na skuteczne doradztwo w tym temacie.
Luńiek

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Luńiek »

Możecie także skorzystać z opcji wirtualnego biura. Świetna sprawa. My zdecydowaliśmy się na współpracę z biurem BRMK https://brmk.pl/uslugi/wirtualne-biuro/ . To nowoczesne rozwiązanie super się sprawdza. Zwłaszcza w sytuacji, gdy doba jest za krótka to taka opcja pozwala na znaczne oszczędności czasowe. Polecam.
Jaguśka

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Jaguśka »

Ja od długiego czasu korzystam z usług biura rachunkowego http://euro-plus.bydgoszcz.pl/#. Wyręczają mnie w prowadzeniu księgowości i obsłudze kadrowo-płacowej. Na tle konkurencji wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem oraz wysokimi kwalifikacjami. Nie ukrywam, że jest to dla mnie duże ułatwienie, a zaoszczędzony czas mogę przeznaczyć na rozwój własnego biznesu.
Kamyś

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Kamyś »

Zgadzam się także z tym, że jest to świetne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Ja od długiego czasu korzystam z usług biura rachunkowego https://atoran.pl/oferta/ z Poznania. Jest to dla mnie spore ułatwienie i duża oszczędność czasu, dzięki czemu mogę skupić się w pełni na rozwoju własnego biznesu.
Violuśka

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Violuśka »

Obecnie jest już dużo dobrych biur rachunkowych. Większość z nich oprócz księgowania faktur realizuje jeszcze inne usługi wobec swoich klientów. Spotkałam się z tym ,że biura oferują pomoc prawną albo usługi informatyczne. Moje biuro natomiast udostępniło mi specjalny program księgowy, który posiada interfejs jpk .Dzięki niemu możemy w dość prosty sposób realizować nasz obowiązek wobec urzędu skarbowego - obowiązek wysyłania plików jpk.
Olgierdć

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Olgierdć »

Jeżeli jesteśmy w temacie księgowości i rachunkowości to polecam zapoznać się z oferta tej firmy szkoleniowe PROGRESSIO - SZKOLENIA KRYSTIAN RZEZAK https://www.progressio-szkolenia.pl/kontakt . Firma oferuję kompleksowe szkolenia zawodowe z zakresu księgowości, kadr i płac oraz kursów komputerowych w bardzo atrakcyjnych cenach.
Budłer

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Budłer »

Moim zdaniem jak mamy firmę, warto zająć się jej prowadzeniem, a nie księgowością samemu, bo to zawsze generuje po prostu problemy. Dobre biuro rachunkowe załatwi sprawę i będziemy mieli pewność, że urząd skarbowy nie zakwestionuje rozliczeń i wydatków. Ja polecam te biuro http://biurorachunkowe-master.pl/, pracują dla firm z różnych branż, więc na pewno zaproponują dobrą ofertę
Eśkir

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Eśkir »

Ja prowadzę sklep wielobranżowy praktycznie sam. Mam bardzo mało czasu na prowadzenie rachunkowości i wszystkie rozliczenia. Prowadzi biuro rachunkowe Passive Monika Piechocka https://passive.com.pl/oferta/ksiegi-rachunkowe/ . Robią to profesjonalnie, kompetentnie i jeśli czegoś nie wiem, to potrafią w sposób prosty doradzić i wytłumaczyć. Jeśli was to interesuje, to prowadzą między innymi obsługę kadr i płac, rozliczenia z ZUS, rozliczenia PIT i prowadzą księgi przychodów i rozchodów. Działają kompleksowo i śmiało wam polecam.
Jaśkaa84

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Jaśkaa84 »

Dużo w tym racji. Ja też prowadzę działalność jednoosobową i od lat korzystam z usług kancelarii podatkowej https://kancelariapodatkowa.bielsko.pl/oferta z Bielska-Białej. Wyręczają mnie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz ewidencji księgowej. Jest to dla mnie znaczne ułatwienie, dzięki któremu oszczędzam sporo czasu i nerwów.
KarolinaĆ345

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: KarolinaĆ345 »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej firmy IBIS we Wrocławiu https://www.ibiswroclaw.pl/kontakt . Biuro oferuje kompleksowe usługi na najwyższym poziomie i zajmą się obsługą kadrow-płacową , prowadzeniem ksiąg handlowych i ewidencji ryczałtowych oraz innych zagadnień rachunkowych w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 256
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:16

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: kasiakowa06 »

Jaśkaa84 pisze: ↑20 sie 2021, 17:19 Dużo w tym racji. Ja też prowadzę działalność jednoosobową i od lat korzystam z usług kancelarii podatkowej kancelariapodatkowa.bielsko.pl/oferta z Bielska-Białej. Wyręczają mnie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz ewidencji księgowej. Jest to dla mnie znaczne ułatwienie, dzięki któremu oszczędzam sporo czasu i nerwów.
Również pracuję samodzielnie, ale na pewno samodzielnie nie rozliczyłabym tych wszystkich cyferek ;) to ogarnia dla mnie WIOL https://www.wiol.com.pl/o_firmie.php#main-content

karnisz ruchomy
Świdwon

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Świdwon »

Nie wyobrażam sobie jak możecie działać na portalach księgowych. Według mnie te systemy i programy są gorsze niż samodzielne prowadzenie księgowości. Podziwiam Was za to. Ja jednak wolałem zgłosić swoją firmę do współpracy z biurem rachunkowym https://www.ksiegowiwroclaw.pl/ Dzięki współpracy z nimi żaden vat mi nie spędza snu z powiek :)
Grażyna

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Grażyna »

Biuro rachunkowe które ja mogę wam polecić to https://www.gardeprofit.pl/obsluga-kadrowo-placowa/ to oni zajmują się kompleksową usługą księgowa a także obsługą kadrowo-płacową. To doświadczeni eksperci w tej dziedzinie. Na pewno pomogą wam w prowadzeniu waszego biznesu.
klałndrzej

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: klałndrzej »

Polecę wam biuro rachunkowe, które rozlicza moją firmę od wielu lat. Zawsze robota wykonana jest bezbłędnie i terminowo. Urząd skarbowy nawet nie piśnie. Biuro nazywa się Gold Fiskus, a dokładny adres to: Kolorowa 19/148
02-495 Warszawa i strona internetowa: https://www.goldfiskus.pl/oferta Między innymi w ofercie posiadają rozliczanie miesięczne podmiotów gospodarczych, sporządzanie deklaracji całorocznych, obsługa kadrowo-placowa i wiele innych. Szczerze polecam.
Łukoooo

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Łukoooo »

W https://ed-pro.pl/rachunkowosc otrzymamy po prostu kompleksową pomoc, więc bez dwóch zdań warto myśleć o opiece księgowej, która po prostu stoi na poziomie. Dzięki temu nie będzie kłopotów na przykład z urzędem skarbowym, z zusem czy innymi instytucjami, warto o tym wiedzieć. W dobrym biurze księgowym będzie po prostu wszystko odpowiednio załatwione
Grześ

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Grześ »

Jeśli nadal zastanawiasz się nad tym by wziąć biuro rachunkowe np. dla swojej firmy to polecam przeczytać artykuł https://e-krajna.pl/pl/636_materia_y_pa ... owego.html Sam zobaczysz jak łatwiej prowadzić firmę dzięki takiemu biurze
Bartekź34

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Bartekź34 »

W Szczecinie na Wielkopolskiej jest bardzo dobre biura rachunkowe . Biuro Ed-Pro Expert https://ed-pro.pl/kontakt - profesjonalne biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem działające w Szczecinie oraz na terenie województwa zachodniopomorskiego. Biuro znam z polecenia koleżanki i bardzo chętnie korzystam z pomocy biura bo prowadzą szeroką ofertę usług w bardzo atrakcyjnych cenach. Biuro oferuję usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości, prowadzeniem Ksiąg Przychodów i Rozchodów, prowadzenie rozliczeń Ewidencji Ryczałtowych i wiele innych usług.
kamóflarz

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: kamóflarz »

Usługi związane z rachunkowością najrozsądniej powierzyć doświadczonym i sprawdzonym fachowcom. Obsługę księgową mojej firmy realizują https://www.biurorachunkowe-saldo.pl/of ... egowa-firm w sposob całkowicie profesjonalny, odkąd pamiętam. Z tej właśnie okzazji polecalbym skupic sie na tym, co jest w ofercie widoczne. Robienie tego na wlasna reke jest zbyt wymagajace i czasochlonne, dlatego Ty powinienes skupic sie na tym aspekcie. Kazda firma powinna korzystac z ksiegowosci zewnetrznej.
robertkos

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: robertkos »

To i ja się na coś przydam i podrzucę kontakt na solidne biuro rachunkowe z Krakowa. Ja od jakiegoś czasu korzystam z usług biura rachunkowego Jolanty Krzyształowskiej i to właśnie biuro mogę wam doradzić. Zdecydowanie można na nich polegać, to solidni specjaliści w zakresie doradztwa księgowego i gospodarczego, my jesteśmy w 100 % zadowoleni z ich usług, działają solidnie i rzetelnie, o wszystkim pamiętają, także wiem że moje firmowe sprawy są w dobrych rękach. Ich strona internetowa - https://rachunkowosckrakow.pl/cennik Sami zobaczcie, że w kwestii cen też są zdecydowanie w porządku.
bodeżko

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: bodeżko »

Ja zleciłem prowadzenie księgowości mojej firmy biuru rachunkowemu z Białegostoku. Nazywa się BRMK i mieści dokładnie przy ul. Mickiewicza 80/2. A to jest strona do jego oferty: https://brmk.pl/nasze-uslugi/ Ja wydzieliłem część swojego przedsiębiorstwa na dział kadr i płac, dzięki czemu u mnie, na miejscu i na bieżąco księgowi z BRMK prowadzą finanse firmy. Nigdy nie było problemu. Wszystko jest rozliczane idealnie, a w razie pytań fachowców mam pod ręką. To jest mega wygodne. Myślę, że nasza współpraca będzie trwać jeszcze bardzo długo.
KalinaŻ

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: KalinaŻ »

Niestety nigdy o nich nie słyszałam. Osobiście mieszkam niedaleko Warszawy i korzystam z usług biura rachunkowego https://www.bur.pl/kontakt z Zielonki. Wyręczają mnie w prowadzeniu księgowości i obsłudze kadrowo-płacowej mojej firmy. Pomagają mi także w sporządzaniu deklaracji podatkowych oraz świadczą usługi z zakresu doradztwa podatkowego. Posiadają w tym zakresie wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kompetencje. Osobiście jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy, dlatego szczerze mogę ich polecić.
WerkaŚ

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: WerkaŚ »

Ja szukałam kogoś ze Szczecina kto zajmie się kompleksowo moją księgowością. Dobrze, że moja znajoma poleciła mi firmę „Bilans-Plus”, która znajduje się na Hrubieszowskiej 48 https://www.bilans-plus-szczecin.pl/kontakt . Biuro oferuję takie usługi jak prowadzenie ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtu zewidencjonowanego, sporządzania deklaracji podatkowych, zeznań rocznych, wraz z przekazywaniem do Urzędu Skarbowego. Teraz wiem, że jestem w bardzo dobrych rękach.
WerkaŚ

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: WerkaŚ »

Jeżeli szukasz dobrego biura rachunkowego w Łodzi to polecam zapoznać się z biurem, które znajduję się na Morgowej 4. Biuro Emikol Biuro Rachunkowe https://www.biuroemikol.eu/kontakt/ oferuję pełen zakres usług księgowych, które są kierowane do przedsiębiorców działających w różnych sektorach gospodarki. Ja współpracuję z tym biurem i powiem wam, ze jestem bardzo zadowolona bo nareszcie ktoś zajął się kompleksowo moją rachunkowością. Polecam zapoznać się z ofertą tego biura bo mają bardzo atrakcyjne ceny.
Nowistki

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Nowistki »

Chcąc się spokojnie rozliczać i nie mieć problemów na przykład z urzędem skarbowym, polecam współpracę z biurem rachunkowym Abacus. Tu macie link do ich strony https://www.adamus.net.pl/kontakt. Współpracuję od dwóch lat. Pomogli mi założyć firmę, teraz rozliczają wszystko, dzięki temu nie czepia się urządk skarbowy, a ja mam święty spokój. Wspólpraca kompleksowa robią również deklaracje vatowskie, więc nie muszę się absolutnie niczym przejmować

..............................................................
Vagan22

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Vagan22 »

Jeżeli szukasz dobrego biura rachunkowego w Łodzi to polecam zapoznać się z biurem, które znajduję się na Morgowej 4. Biuro Emikol Biuro Rachunkowe https://www.biuroemikol.eu/kontakt/ oferuję pełen zakres usług księgowych, które są kierowane do przedsiębiorców działających w różnych sektorach gospodarki. Ja współpracuję z tym biurem i powiem wam, ze jestem bardzo zadowolona bo nareszcie ktoś zajął się kompleksowo moją rachunkowością. Polecam zapoznać się z ofertą tego biura bo mają bardzo atrakcyjne ceny.
Vagan22

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Vagan22 »

Jeżeli szukasz dobrego biura rachunkowego w Łodzi to polecam zapoznać się z biurem, które znajduję się na Morgowej 4. Biuro Emikol Biuro Rachunkowe <a href="https://www.biuroemikol.eu/kontakt/>https://www.biuroemikol.eu/kontakt/</a> oferuję pełen zakres usług księgowych, które są kierowane do przedsiębiorców działających w różnych sektorach gospodarki. Ja współpracuję z tym biurem i powiem wam, ze jestem bardzo zadowolona bo nareszcie ktoś zajął się kompleksowo moją rachunkowością. Polecam zapoznać się z ofertą tego biura bo mają bardzo atrakcyjne ceny. https://www.biuroemikol.eu/kontakt/
Michałek

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Michałek »

To prawda, biuro rachunkowe musi byc porządne. Nie można być tutaj miejsca na żadne pomyłki czy niezgodności. Mam nadzieję, ze zdajecie sobie z tego sprawę i mądrze wybierzecie.
Syłka

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Syłka »

Jak nie wiecie jakie biuro rachunkowe wybrać, to wejdźcie sobie na www.google.com - tam na pewno znajdziesz namiar na jakies porzadne biuro rachunkowe. Powodzenia i pozdrawiam.
soniaa

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: soniaa »

Jak chodzi o biuro rachunkowe Legnica to słyszałam, że bardzo dobrze sprawdza się również firma Optimax. Ponoć działają z pełnym zaangażowanie, zgodnie z terminami i wytycznymi. Mają szeroką wiedzę, jak i doświadczenie, również doradzą w różnych kwestiach.
Tomek

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Tomek »

Serdecznie polecam biuro rachunkowe z Poznania: AWM Zarządzanie Rachunkowością Sp. z o.o., https://awmzr.pl. Kompleksowa obsługa firmy.Firma godna zaufania.
dustbasil

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: dustbasil »

Przedmiotem działalności biura rachunkowego jest wykonywanie w imieniu i na rzecz zlecającego usług w zakresie rachunkowości, prowadzenie dokumentacji płacowej i kadrowej itp. Poprzez zawarcie umowy zlecenia z biurem rachunkowym zleceniobiorca zleca, w zakresie określonym umową, wykonywanie ciążących na nim obowiązków z zakresu prawa podatkowego, prawa pracy, przepisów o ubezpieczeniu społecznym, przepisów z zakresu statystyki itp., Czy istnieje usługa, którą ludzie dobrze oceniają? dinosaur game
Czesia

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Czesia »

No tak w temacie księgowości najlepiej żeby nie było żadnych zaległości albo błędów. Może pomyśl o aforti ac? Z tego co się orientowałam u znajomej współpraca wygląda owocnie, totalnie nie musi zajmować się tematami administracyjnymi czy kadrami/płacami.
Vicia

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Vicia »

Jak dla mnie afroti ac jest najlepiej oceniane jeżeli chodzi o bieżącą administracje, sprawy kadrowe, płacowe. Dobrym wyborem jest wybranie kogoś sprawdzonego i rzetelnego, myślę, że będziesz zadowolona
Sebastian

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Sebastian »

Jak korzystam z usług tego biura księgowego - tanipit.pl. Profesjonalnie podchodzą do rzeczy. Bardzo dobry kontakt z księgowym. Zna się na rzeczy i służy radą. A ja mogę się zająć prowadzeniem biznesu. Przypomni o terminach, dopilnuje by wszystko było przygotowane na czas. Spokojnie polecam.
Awatar użytkownika
Dorian
Posty: 51
Rejestracja: 24 gru 2018, 13:07

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Dorian »

Tak z ciekawości, czy zamiast poświęcać X godzin miesięcznie na księgowanie tego, nie lepiej Ci zapłacić księgowej 200-500 zł miesięcznie i mieć to z głowy, a zaoszczędzony czas poświęcić na to żeby zarabiać więcej? Oszczędzanie na księgowości jest bardzo złudną oszczędnością, bo oprócz potencjalnych i kosztownych błędów w razie kontroli reprezentuje Cię księgowość.

Mogę od siebie polecić doświadczone biuro rachunkowe w Katowicach https://tactis.pl/biuro-rachunkowe-katowice/ Polecam poprosić o wycenę.
aszka

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: aszka »

Moja znajoma prowadzi familie księgową no i tam wiem że biura rachunkowe są niezwykle przydatne dla osób i firm, które potrzebują profesjonalnej pomocy w zarządzaniu finansami. Przede wszystkim oferują one usługi związane z prowadzeniem księgowości, rozliczaniem podatków oraz przygotowywaniem raportów finansowych. Korzyści wynikające z korzystania z usług biura rachunkowego to m.in. oszczędność czasu, pewność, że dokumenty są prowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia specjalistów w dziedzinie finansów i podatków.
Niko

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: Niko »

Biuro rachunkowe Warszawa Centrum to miejsce, gdzie profesjonalizm spotyka się z dogodną lokalizacją. Oferuje kompleksową obsługę księgową i podatkową dla firm, co jest nieocenioną pomocą w prowadzeniu biznesu. Więcej informacji o usługach biura dostępne jest na https://www.pitcom.pl/lokalizacja/oddzi ... odmiesciu/
janek

Re: Biuro rachunkowe?

Post autor: janek »

Jeśli interesuje cię firma oferująca niszczarki dokumentów lub sprzedająca solidne niszczarki do dokumentów w atrakcyjnej cenie, warto sprawdzić tę stronę https://niszczeniedokumentow.eu/utyliza ... ow-danych/. Na pewno będziesz usatysfakcjonowany. Mają szeroki wybór sprawdzonych urządzeń.
ODPOWIEDZ