Strona 1 z 1

Drzwi wejściowe do domu jednorodzinnego?

: 28 lip 2019, 22:48
autor: MalaMi
Jakie sprawdzą się najlepiej?
Dużo słyszałam o tym, że niezłe są drzwi wejściowe aluminiowe.
Faktycznie tak dobrze się sprawdzają?
Tutaj https://www.internorm.com/pl-pl/produkt ... wejsciowe/ jest o nich trochę informacji.
Ktoś coś doradzi? Warto?

Re: Drzwi wejściowe do domu jednorodzinnego?

: 07 sie 2019, 12:57
autor: anija_9
My zdecydowaliśmy się na zakup drzwi drewnianych. Dość długo szukałam firmy, która podjęłaby się wykonania nietypowego zamówienia i tak trafiłam na ofertę polskiego producenta Kris Drzwi https://kris-drzwi.pl/. Polecam bo okazali się bardzo sumienni, terminowi i dokładni. Transport i montaż też bardzo sprawne.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG .

Re: Drzwi wejściowe do domu jednorodzinnego?

: 28 paź 2021, 11:22
autor: PatrykZoł
Przede wszystkim akurat szukając dobrej jakości i jednocześnie profesjonalnej pomocy w zakresie skutecznych producentów stolarki okiennej, ale również drzwi to w Poznaniu jak najbardziej mogę polecić Wam również firmę Domega z którymi współpracowaliśmy przy budowie domu i naprawdę wyszło to nam świetnie. Dobra organizacja, jasne warunki i jednocześnie dotrzymanie ustalonych terminów. Zgodnie z tym czego szukaliśmy, mam nadzieję że pójdzie to pomyślnie, szczelnie i w budżecie jaki sobie na to wyznaczyliście.

Re: Drzwi wejściowe do domu jednorodzinnego?

: 21 cze 2022, 15:09
autor: Holly
Też mieliśmy jakiś czas podobny dylemat. Rozważaliśmy różne opcje, ale w końcu wybór padł na drzwi stalowe. I jak najbardziej polecam szczególnie stalowe drzwi firmy KMT. Bardzo porządnie wykonane, z gwarancją na 2 lata. Duży wybór kolorów i wzorów, dobra izolacyjność termiczna, spełniają wymagania programu czyste powietrze (można dostać dofinansowanie na zakup do 60% ceny drzwi), szybka realizacja zamówienia. My od nich mamy drzwi Supertherm 90, grube (90 mm) porządne drzwi, które idealnie pasuja do naszego domu.

Re: Drzwi wejściowe do domu jednorodzinnego?

: 28 gru 2023, 14:52
autor: tormund94
Ostatnio zaczęłam myśleć o zakupie nowych drzwi do mieszkania. Koleżanka poleciła mi sprawdzenie oferty od https://agstyle.pl/drzwi-wewnetrzne-warszawa/. Twierdzi, że mają duży wybór wzorów i kolorów. Czy ktoś z was korzystał z ich usług? Chętnie poznam wasze doświadczenia.

Re: Drzwi wejściowe do domu jednorodzinnego?

: 06 lut 2024, 16:39
autor: Michalina
Możesz rzucić okiem na drzwi i okna przeciwpożarowe: https://simbud.wroc.pl/okna-i-drzwi-przeciwpozarowe.php . Firma ta ma wiele propozycji w swojej ofercie. Myślę, że mogą Ci się spodobać.