Drzwi wejściowe do domu jednorodzinnego?

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
MalaMi
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:31

Drzwi wejściowe do domu jednorodzinnego?

Post autor: MalaMi »

Jakie sprawdzą się najlepiej?
Dużo słyszałam o tym, że niezłe są drzwi wejściowe aluminiowe.
Faktycznie tak dobrze się sprawdzają?
Tutaj https://www.internorm.com/pl-pl/produkt ... wejsciowe/ jest o nich trochę informacji.
Ktoś coś doradzi? Warto?
Awatar użytkownika
anija_9
Posty: 55
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:13

Re: Drzwi wejściowe do domu jednorodzinnego?

Post autor: anija_9 »

My zdecydowaliśmy się na zakup drzwi drewnianych. Dość długo szukałam firmy, która podjęłaby się wykonania nietypowego zamówienia i tak trafiłam na ofertę polskiego producenta Kris Drzwi https://kris-drzwi.pl/. Polecam bo okazali się bardzo sumienni, terminowi i dokładni. Transport i montaż też bardzo sprawne.
PatrykZoł

Re: Drzwi wejściowe do domu jednorodzinnego?

Post autor: PatrykZoł »

Przede wszystkim akurat szukając dobrej jakości i jednocześnie profesjonalnej pomocy w zakresie skutecznych producentów stolarki okiennej, ale również drzwi to w Poznaniu jak najbardziej mogę polecić Wam również firmę Domega z którymi współpracowaliśmy przy budowie domu i naprawdę wyszło to nam świetnie. Dobra organizacja, jasne warunki i jednocześnie dotrzymanie ustalonych terminów. Zgodnie z tym czego szukaliśmy, mam nadzieję że pójdzie to pomyślnie, szczelnie i w budżecie jaki sobie na to wyznaczyliście.
Holly

Re: Drzwi wejściowe do domu jednorodzinnego?

Post autor: Holly »

Też mieliśmy jakiś czas podobny dylemat. Rozważaliśmy różne opcje, ale w końcu wybór padł na drzwi stalowe. I jak najbardziej polecam szczególnie stalowe drzwi firmy KMT. Bardzo porządnie wykonane, z gwarancją na 2 lata. Duży wybór kolorów i wzorów, dobra izolacyjność termiczna, spełniają wymagania programu czyste powietrze (można dostać dofinansowanie na zakup do 60% ceny drzwi), szybka realizacja zamówienia. My od nich mamy drzwi Supertherm 90, grube (90 mm) porządne drzwi, które idealnie pasuja do naszego domu.
ODPOWIEDZ