Strona 1 z 1

Portal znany-ksiegowy

: 09 gru 2020, 8:33
autor: znanyksięgowy
Moim zdaniem warto zobaczyć tę propozycję. https://znany-ksiegowy.pl Może komuś się przyda. Strona umożliwia porównanie cen kilku księgowych w każdym mieście. Marka posiada duże doświadczenie, działa w segmencie przez długi okres, jak też ma pozytywne opinie i jest bardzo często polecana. Usługi firmy dostępne są w niskich cenach i wykonywane na wysokim poziomie. Pozdrawiam.

Re: Portal znany-ksiegowy

: 20 cze 2021, 14:23
autor: AnnaŚ1987
Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą firmy Progressio https://www.progressio-szkolenia.pl/kontakt , która oferuję szkolenia dla księgowych. Ja kilka razy korzystałam z pomocy tej firmy i naprawdę polecam zapoznać się z ich oferta Konina.

Re: Portal znany-ksiegowy

: 05 lip 2022, 10:59
autor: Gustaw
Zdecydowanie polecam zamiast księgowego dobry program księgowy, w którym bez problemu można samodzielnie rozliczyć swoją działalność gospodarczą.
My używamy program Mała Księgowość z Pakietu Przedsiębiorcy i jesteśmy bardzo zadowoleni z jego funkcjonalności, intuicyjności i wsparcia technicznego. Program zawsze aktualizowany jest na bieżąco. Polecam do ściągnięcia i przetestowania, bo warto...https://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/mala-ksiegowosc

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
:D :D :D :D :D :D :D :D