Portal znany-ksiegowy

Znasz dobre strony, które możesz polecić? Daj znać!
znanyksięgowy

Portal znany-ksiegowy

Post autor: znanyksięgowy »

Moim zdaniem warto zobaczyć tę propozycję. https://znany-ksiegowy.pl Może komuś się przyda. Strona umożliwia porównanie cen kilku księgowych w każdym mieście. Marka posiada duże doświadczenie, działa w segmencie przez długi okres, jak też ma pozytywne opinie i jest bardzo często polecana. Usługi firmy dostępne są w niskich cenach i wykonywane na wysokim poziomie. Pozdrawiam.
AnnaŚ1987

Re: Portal znany-ksiegowy

Post autor: AnnaŚ1987 »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą firmy Progressio https://www.progressio-szkolenia.pl/kontakt , która oferuję szkolenia dla księgowych. Ja kilka razy korzystałam z pomocy tej firmy i naprawdę polecam zapoznać się z ich oferta Konina.
Gustaw

Re: Portal znany-ksiegowy

Post autor: Gustaw »

Zdecydowanie polecam zamiast księgowego dobry program księgowy, w którym bez problemu można samodzielnie rozliczyć swoją działalność gospodarczą.
My używamy program Mała Księgowość z Pakietu Przedsiębiorcy i jesteśmy bardzo zadowoleni z jego funkcjonalności, intuicyjności i wsparcia technicznego. Program zawsze aktualizowany jest na bieżąco. Polecam do ściągnięcia i przetestowania, bo warto...https://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/mala-ksiegowosc

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
:D :D :D :D :D :D :D :D
ODPOWIEDZ