Strona 1 z 1

Malowanie proszkowe Robart

: 02 paź 2020, 6:06
autor: lila92
Powiedzcie mi, korzystaliście może z usług firmy Robart z Zawiercia? Interesuje mnie usługa malowania proszkowego. Szukam kogoś, kto zajmie się moim ogrodzeniem, a słyszałam, że ta firma całkiem dobrze się sprawdza.

Re: Malowanie proszkowe Robart

: 20 paź 2020, 10:13
autor: Alfreda_70
Nie da się ukryć, że znają się na metalu i jego obróbce, ale bardzo dobrze radzą sobie też z malowaniem proszkowym. Zlecałam im wykonanie balustrad. Spisali się na medal, oczywiście w terminie i jak najbardziej profesjonalnie. Mogę polecić.

Re: Malowanie proszkowe Robart

: 24 kwie 2021, 10:28
autor: milka
Nie znam firmy, ale mogę Ci zaproponować inna. Tutaj http://colorex.pl/ ich znajdziesz. Mają ogromne doświadczenie w świadczeniu takich usług. W branży działają od ponad 30 lat. Do tego dysponują fachowym zapleczem technologicznym. Firma działa kompleksowo. Pomogą z logistyką, transportem. Sprawdź, moim zdaniem takie kompleksowe usługi są najlepsze.

Re: Malowanie proszkowe Robart

: 27 maja 2021, 11:46
autor: Dziób
Ja ostatnio poszukiwałem firmy, która realizuje usługi malowania proszkowego i przyznam szczerze, że zupełnie przypadkiem trafiłęm na tę firmę https://gelp.pl . Muszę przyznać, że profesjonalnie zajmują się malowaniem proszkowym czy kataforetycznym. Warto ich sprawdzić.