Malowanie proszkowe Robart

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
lila92
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2020, 6:29

Malowanie proszkowe Robart

Post autor: lila92 »

Powiedzcie mi, korzystaliście może z usług firmy Robart z Zawiercia? Interesuje mnie usługa malowania proszkowego. Szukam kogoś, kto zajmie się moim ogrodzeniem, a słyszałam, że ta firma całkiem dobrze się sprawdza.
Awatar użytkownika
Alfreda_70
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2020, 1:45

Re: Malowanie proszkowe Robart

Post autor: Alfreda_70 »

Nie da się ukryć, że znają się na metalu i jego obróbce, ale bardzo dobrze radzą sobie też z malowaniem proszkowym. Zlecałam im wykonanie balustrad. Spisali się na medal, oczywiście w terminie i jak najbardziej profesjonalnie. Mogę polecić.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 222
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Malowanie proszkowe Robart

Post autor: milka »

Nie znam firmy, ale mogę Ci zaproponować inna. Tutaj http://colorex.pl/ ich znajdziesz. Mają ogromne doświadczenie w świadczeniu takich usług. W branży działają od ponad 30 lat. Do tego dysponują fachowym zapleczem technologicznym. Firma działa kompleksowo. Pomogą z logistyką, transportem. Sprawdź, moim zdaniem takie kompleksowe usługi są najlepsze.
Dziób

Re: Malowanie proszkowe Robart

Post autor: Dziób »

Ja ostatnio poszukiwałem firmy, która realizuje usługi malowania proszkowego i przyznam szczerze, że zupełnie przypadkiem trafiłęm na tę firmę https://gelp.pl . Muszę przyznać, że profesjonalnie zajmują się malowaniem proszkowym czy kataforetycznym. Warto ich sprawdzić.
ODPOWIEDZ