Strona 1 z 1

Zapalenie ucha

: 30 kwie 2019, 21:53
autor: Marysia76
Jestem osobą dorosłą, wręcz dojrzałą, mimo to często dopada mnie zapalenie ucha. Tym razem lekarz przepisał antybiotyk bactrim: https://ktomalek.pl/bactrim-ulotka-cena ... ub-3036802 - poczytałam trochę o tym leku, wygląda na to, że odpowiednie spektrum działania i sprawdzi się przy zapaleniu ucha. Mam przynajmniej taka nadzieję.

Re: Zapalenie ucha

: 14 cze 2019, 11:32
autor: tormund94
Z zapaleniem ucha z pewnością szybko poradzą sobie laryngolodzy . Jeżeli odczujemy jakieś objawy zapalenia ucha lub gdy dostanie się do niego woda i przez dłuższy czas nie chce wylecieć, wtedy jak najszybciej zapiszcie sie na wizytę u lekarza, żeby sprawdził czy na pewno nie ma zagrożenia. Jeżeli będzie, to wykona badanie, przepisze antybiotyk i do domu leżeć :)

Re: Zapalenie ucha

: 04 maja 2020, 22:53
autor: izka
W takich sytuacjach trzeba szybko reagować. Do lekarza na kasę chorych często czeka się tygodniami, a nie każdy ma tyle czasu. Ból ucha to poważna sprawa. Właśnie dlatego tak wiele osób decyduje się na wykupienie pakietów medycznych. Tutaj https://mediccentre.pl/specjalisci warto sobie zerknąć. Dzięki temu można korzystać z pomocy wielu specjalistów.