Zapalenie ucha

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
Marysia76
Posty: 11
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:23

Zapalenie ucha

Post autor: Marysia76 »

Jestem osobą dorosłą, wręcz dojrzałą, mimo to często dopada mnie zapalenie ucha. Tym razem lekarz przepisał antybiotyk bactrim: https://ktomalek.pl/bactrim-ulotka-cena ... ub-3036802 - poczytałam trochę o tym leku, wygląda na to, że odpowiednie spektrum działania i sprawdzi się przy zapaleniu ucha. Mam przynajmniej taka nadzieję.
Awatar użytkownika
tormund94
Posty: 309
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Zapalenie ucha

Post autor: tormund94 »

Z zapaleniem ucha z pewnością szybko poradzą sobie laryngolodzy . Jeżeli odczujemy jakieś objawy zapalenia ucha lub gdy dostanie się do niego woda i przez dłuższy czas nie chce wylecieć, wtedy jak najszybciej zapiszcie sie na wizytę u lekarza, żeby sprawdził czy na pewno nie ma zagrożenia. Jeżeli będzie, to wykona badanie, przepisze antybiotyk i do domu leżeć :)
Awatar użytkownika
izka
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:52

Re: Zapalenie ucha

Post autor: izka »

W takich sytuacjach trzeba szybko reagować. Do lekarza na kasę chorych często czeka się tygodniami, a nie każdy ma tyle czasu. Ból ucha to poważna sprawa. Właśnie dlatego tak wiele osób decyduje się na wykupienie pakietów medycznych. Tutaj https://mediccentre.pl/specjalisci warto sobie zerknąć. Dzięki temu można korzystać z pomocy wielu specjalistów.
ODPOWIEDZ