sklep internetowy za granicą

Definicja, charakterystyka i cele startupu.
Ona-zagranicą

sklep internetowy za granicą

Post autor: Ona-zagranicą »

Mam pomysł aby sprzedawać pewne produkty z zagranicy, z tego co wiem to w polsce sa trudno dostępne ale musiałabym otworzyć sklep z wysyłką za granicą kraju a to już mocno podraża, jeszcze się zastanawiam czy ma racje bytu drogeria internetowa z chemią i kosmetykami polskimi, ale w kraju, w którym żyjemy :/ teraz sie wije z myślami jak to wszystko rozegrać i pogodzić, czy ktoś prowadził interes w Niemczech lub Holandii i może coś podpowiedzieć troszkę odnosnie księgowości i może logistyki?
Sarają

Re: sklep internetowy za granicą

Post autor: Sarają »

Bardzo łatwo i wygodnie się dzisiaj robi zakupy przez internet i wiem, że sklep brytyjka ma również nowoczesne i modne produkty. Nie tylko ubrania ale praktycznie wszystko dzisiaj mamy możliwość kupić dla siebie czy bliskich. Na pewno warto patrzeć na to, co jest w internecie. Kupujecie online?
łowca87

Re: sklep internetowy za granicą

Post autor: łowca87 »

W sklepie internetowym, dużo może zdziałać również wtyczka do wordpressa , to znaczące ułatwienie w rozbudowie listy newsletterowej czy mailngowej. Nasi klienci czy goście, dostaną teraz dużo łatwiejsze sposoby na dopisanie się do takiej listy. To działania marketingowe, które sprawią że dotrzemy do dużo większej, zaufanej liczby klientów.
ODPOWIEDZ