Dotacje i dofinansowania

Definicja, charakterystyka i cele startupu.
Awatar użytkownika
JJ1972
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2020, 11:19
Kontakt:

Dotacje i dofinansowania

Post autor: JJ1972 »

Skąd wziąć dotacje/dofinansowanie do start-upu? Niby jest wiele funduszy, aniołów biznesu, programów samorządowych itd., ale jak faktycznie chce się rozpocząć start-upową działalność i skorzystać z pomocy finansowej, to okazuje się, że wymagania stawiane przez różne podmioty są nie do przejścia. Czy są jakieś fundusze, które faktycznie są możliwe do zdobycia?
aigaś

Re: Dotacje i dofinansowania

Post autor: aigaś »

Warto korzystać z różnego typu dofinansowań, bo dzięki temu można rozwijać firmę. Pomyślcie koniecznie o tym. Tutaj https://edoradca.pl/oferta/doradztwo-eu ... yt-unijny/ macie namiar na specjalistów, którzy przeprowadzają audyt unijny i potrafią wskazać najlepsze rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb. Dzięki temu całe procedowanie przebiegnie szybko i sprawnie. Pomyślcie o tym.
karczochą

Re: Dotacje i dofinansowania

Post autor: karczochą »

No to super, że Ci się udało! Ja też myślę o dotacji, ale nie wiem, gdzie mogę dostać coś takiego, muszę poczytać, gdzie to się idzie załatwiać. Dobrze, że tutaj https://gdzie-inwestowac.pl/dotacje-z-u ... starac/mam o tym sporo informacji. To może w ogóle być dla mnie ciekawą sprawą. Czy nie uważacie tak jak ja?
Śnieżka

Re: Dotacje i dofinansowania

Post autor: Śnieżka »

Może warto zainteresować się inwestycją w Specjalne Strefy Ekonomiczne? Dokładniejsze informacje znajdziecie na stronie https://edoradca.pl/oferta/specjalne-st ... onomiczne/ . Myślę, że jest to bardzo ciekawa opcja dla inwestorów.
Aguś

Re: Dotacje i dofinansowania

Post autor: Aguś »

To doskonały pomysł. Proponuję wejść na stronę https://edoradca.pl/polska-wschodnia-fu ... 2021-2027/
i poczytać o celach na jakie mogą być przeznaczone. Myślę, że warto rozeznać się w sytuacji i powalczyć o takie dofinansowanie. Sama zamierzam skorzystać.
ODPOWIEDZ