transport mebli

Tutaj możesz porozmawiać na tematy, które nie zostały poruszone w innych działach.
Awatar użytkownika
Izydor
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2022, 7:05

transport mebli

Post autor: Izydor »

Jak zorganizować transport mebli z Polski do UK? Czy są jakieś firmy które specjalizują się w czymś taki, czy lepiej zrezygnować z takiego transportu, bo taniej wyjdzie kupić nowe meble? Jestem trochę rozdarta. Wyprowadzamy się na stałe na Wyspy więc nie wiem co zrobić z meblami. Chciałabym je zabrać, ale przeraża mnie logistyka. Doradzicie mi coś w tym zakresie?
telimena

Re: transport mebli

Post autor: telimena »

Ja bym nie zabierała mebli tylko kupiła na miejscu. Taki transport z Polski do UK może być naprawdę drogi w końcu to setki kilometrów. Jak już o meblach, to nie warto zapominać o tych tapicerowanych, które z czasem brudzą się i kurzą. Warto więc wyprać tapicerkę meblową. W tym temacie polecam firmę Johanacar, która świadczy usługi wysokiej jakości. Oto link do ich oferty w naprawdę rozsądnych cenach https://johanacar.pl/oferta/pranie-tapi ... elkopolski Po praniu meble wyglądają jak nowe i dzięki dbaniu o nie posłużą wiele lat. Firma Johanacar jest godna polecenia.
naiwniaczek

Re: transport mebli

Post autor: naiwniaczek »

Na to trzeba uważać, sprawdzajcie, czy jest tam coś takiego jak na przykład odpowiednie ubezpieczenie. Skąd takie wskazówki? Ostatni transport zmusił nas do tego, by kupić uchwyty do mebli , bo jednak odpadły. Stąd ja mam wrażenie, że to jest czymś dobrym i sensownym .
ODPOWIEDZ