Skuteczna sprzedaż nieruchomości

Tutaj możesz porozmawiać na tematy, które nie zostały poruszone w innych działach.
Awatar użytkownika
Irma1996
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2022, 15:30

Skuteczna sprzedaż nieruchomości

Post autor: Irma1996 »

Jak sądzicie forumowicze, co ma największy wpływ na skuteczną sprzedaż nieruchomości? Gdyby mnie ktoś o to zapytał, to chyba wskazałabym na dobrą organizację pracy, mimo że czasami naprawdę trudno jest nad tym zapanować. Ostatnio rozmawiałam ze znajomymi z branży i wspomnieli mi o czymś takim jak deweloper system, kojarzycie? Może testowaliście i chcecie trochę więcej o nim opowiedzieć? :)
bbuilder

Re: Skuteczna sprzedaż nieruchomości

Post autor: bbuilder »

Ważna jest odpowiednia wycena, ale też atrakcyjna oferta nieruchomości. Dobre zdjęcia, Home Staging, wirtualny spacer i inne techniki uatrakcyjniające i uzupełniające tę ofertę z pewnością pomogą.
Sławomir

Re: Skuteczna sprzedaż nieruchomości

Post autor: Sławomir »

Jeżeli są tutaj osoby, które zastanawiają się nad sprzedażą swojego mieszkania, domu, działki lub innej nieruchomości, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę skupu nieruchomości na stronie - https://walor-nieruchomosci.pl/ . Sam skorzystałem z ich oferty i uzyskałem bardzo indywidualne podejście do klienta.
Jurek29

Re: Skuteczna sprzedaż nieruchomości

Post autor: Jurek29 »

Wydaje mi się, że w obecnych czasach lepiej wynająć nieruchomość zapewniając sobie stały dopływ gotówki. Sam też chcę wynająć swoje mieszkanie. Wiem, że zajęcie się tym jest ponad moje możliwości, dlatego myślę o skorzystaniu z usług zarządzaniem wynajmem nieruchomości. Na stronie: http://www.per-modum.pl/ udało mi się znaleźć ofertę firmy, która mogłaby się tym zająć.
Magda423

Re: Skuteczna sprzedaż nieruchomości

Post autor: Magda423 »

Podrzucam Wam link do tego artykułu: https://ronson.pl/blog/co-oznacza-znies ... znaczenie/ Możecie tam poczytać na temat współwłasnosci nieruchomości i tego, jak ją znieść w razie potrzeby. Wszyscy współwłaściciele nieruchomości muszą być zgodni co do zniesienia współwłasności. Wspólna decyzja jest kluczowa, ponieważ wymaga się jednomyślności w tym temacie.
Borek

Re: Skuteczna sprzedaż nieruchomości

Post autor: Borek »

W kontekście sprzedaży nieruchomości za gotówkę, ważne jest, aby pamiętać o potencjalnych negocjacjach cenowych. Serwisy takie jak https://homly.to/ dostarczają przydatnych informacji na temat strategii negocjacyjnych, które mogą pomóc uzyskać lepszą cenę za nieruchomość.
yhęcia

Re: Skuteczna sprzedaż nieruchomości

Post autor: yhęcia »

Jeśli rozważasz inwestycję w nieruchomości, to firma https://www.nowedom.pl/ to godny zaufania deweloper. Długoletnia historia działalności oraz wysoki standard obsługi klienta to ich mocne strony. Zachęcam do sprawdzenia oferty.
Yeti

Re: Skuteczna sprzedaż nieruchomości

Post autor: Yeti »

Jednym z wyzwań, przed którymi stoi branża deweloperska, jest zrównoważony rozwój i odpowiedzialność środowiskowa. Realizacje takie jak te, prezentowane na https://atal.pl/ pokazują, że możliwe jest łączenie nowoczesnej architektury z zasadami ekologii. Inwestycje te są przykładem na to, że deweloperzy mogą przyczyniać się do tworzenia przestrzeni, które są zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne, dbając jednocześnie o środowisko.
ODPOWIEDZ