Serial Przyjaciele reaktywacja

Tutaj możesz porozmawiać na tematy, które nie zostały poruszone w innych działach.
JulaJula

Serial Przyjaciele reaktywacja

Post autor: JulaJula »

Serial internetowy zyskał popularność dzięki coraz częstszemu korzystaniu ze smartfonów i aplikacji. Do najpopularniejszych polskich programów telewizyjnych należą: "Witold Plut" i "Kryminalni". Ja polecam nowy reaktywowany i popularny serial Friends online. „Witold Plut” to sitcom o pechowym facecie, który wiecznie ma kłopoty z policjantami, a „Kryminalni” to kryminalny show o detektywach rozwiązujących przestępstwa na przeciętnych ulicach miast. Więcej seriali zobaczycie na https://seriale.best oraz na popularnym Netflixie.
franek

Re: Serial Przyjaciele reaktywacja

Post autor: franek »

no ogólnie serial przyjaciele powrócił do łask dzieki HBO max fani z całego świata cieszą się z wielkiego powrotu na ekrany no wkoncu reaktywacja przyniosła nowe odcinki polecam zajrzeć www.filmex.net.pl
Juro

Re: Serial Przyjaciele reaktywacja

Post autor: Juro »

Bardzo dobrze, że powrócił bo to jeden z najbardziej kultowych seriali. Moim zdaniem jest w TOP10 seriali. Ogólnie jeśli lubicie oglądać coś poza serialami to podrzucam fajną produkcję - Strażnicy Galaktyki 3 online. Mega fajny film, szczególnie polecam dla wszystkich fanów Marvela. Jeśli lubicie inne filmy to podzielcie się proszę ;-)
ODPOWIEDZ