Oświetlenie szynowe?

Tutaj możesz porozmawiać na tematy, które nie zostały poruszone w innych działach.
Awatar użytkownika
Orian1974
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2021, 12:21

Oświetlenie szynowe?

Post autor: Orian1974 »

Czy mówi wam coś system szynowy LED Track System? Ostatnio trafiłem na niego w sklepie internetowym gdzie zwykle kupuję żarówki i inne potrzebne elementy tego typu. Nie powiem, zaciekawiło mnie to, bo ja zawsze szukam takich nowocześniejszych rozwiązań. Czy ktoś z was kupił ten system i chciałby podzielić się opiniami jak działa i jak sobie radzi? Byłbym wdzięczny ;)
Malarz

Re: Oświetlenie szynowe?

Post autor: Malarz »

W sumie nie wiem za bardzo co takie oświetlenie oznacza więc niestety ale dla mnie jest to coś całkowicie nowego. Mimo wszystko korzystając z okazji chcę wam powiedzieć, że gdy będziecie poszukiwali oświetlenia targowego to właśnie w http://taniediody.pl/ bez żadnego problemu będziecie w stanie je znaleźć.
sojka

Re: Oświetlenie szynowe?

Post autor: sojka »

A co powiecie na oświetlenie led, wykorzystując takie https://www.akb-poland.com/profile-alum ... o-tasm-led profile led? Tak pytam, ponieważ sama zastanawiam się nad tym czy nie wdrążyć u siebie . Mnie się podoba to, że są one naprawdę efektywne, jak chodzi o oświetlenie wnętrz. A dwa, to fakt że jest to funkcjonalne, praktyczne oświetlenie.
ODPOWIEDZ