czym malować schody?

Tutaj możesz porozmawiać na tematy, które nie zostały poruszone w innych działach.
Awatar użytkownika
Lukasz93
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2023, 20:30

czym malować schody?

Post autor: Lukasz93 »

Witam, przydałaby mi się porada dotycząca malowania schodów. Mieszkam w domu ze schodami metalowymi wewnętrznymi, które są w dość złym stanie. Chciałbym je odnowić, ale nie wiem, jak się do tego zabrać. Czy ktoś mógłby mi pomóc i doradzić, jakiego rodzaju farbę i narzędzia użyć do malowania schodów?
Bardzo bym docenił jakąkolwiek pomoc. Dziękuję z góry za wszelkie sugestie i porady.
alexii

Re: czym malować schody?

Post autor: alexii »

Jak Wam się wydaje, czy sensowne jest remontowanie małych łazienek łazienka inspiracje sprawdzałam i są ciekawe, ale czy warto w to naprawdę tyle kasy wkładać? Na pewno nie będzie tanio, a ja jednak chcę, żeby było przede wszystkim dobrze. To jak to widzicie ogólnie?
dolka

Re: czym malować schody?

Post autor: dolka »

Bardzo bym docenił jakąkolwiek pomoc. Dziękuję z góry za wszelkie sugestie i porady. Bardzo bym docenił jakąkolwiek pomoc. Dziękuję z góry za wszelkie sugestie i porady.
Violla

Re: czym malować schody?

Post autor: Violla »

Malowanie proszkowe jest świetną sprawą, jeżeli chcemy odnowić jakiś sprzęt czy po prostu pomalować ogrodzenie. Od siebie mogę polecić jedną z najlepszych firm, która używa farba proszkowa epoksydowa https://www.lakierujemyproszkowo.pl/blo ... proszkowym , świadczą oni usługi na wysokim poziomie. Warto sprawdzić ofertę.
zośka5151

Re: czym malować schody?

Post autor: zośka5151 »

Zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie profesjonalną stolarnię Wołosiuk, która w swojej ofercie posiada drzwi przesuwne i wiele więcej. Co Wy sądzicie o ofercie tej stolarni?
ODPOWIEDZ