Czy działają na was promocje i wyprzedaże?

Jak zachęcić klienta do skorzystania z usług Twojej firmy? Promocje, rabaty.
Awatar użytkownika
aniewiem
Posty: 50
Rejestracja: 17 wrz 2019, 15:27

Czy działają na was promocje i wyprzedaże?

Post autor: aniewiem »

Czy działają na was promocje i wyprzedaże?
Czy raczej podchodzicie do takich super obniżek cen z chłodną głową?
Nie oczekuję, ze coś się zmieni, jeśli niczego nie zmieniam
Awatar użytkownika
RitaMay
Posty: 43
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:22

Re: Czy działają na was promocje i wyprzedaże?

Post autor: RitaMay »

Nie wiem czy "działają" to dobre określenie,
ja po prostu na chłodno sprawdzam sobie ceny w internecie i porównuję, i jeśli coś co mnie ciekawi
ma w jednym miejscu cenę kapitalną, a w drugim droższą, no to normalne chyba, że nie będę kupować tam gdzie drożej,
tylko skorzystam z okazji cenowej jaka mi się nawinęła.
Znasz może stronę tropiciel okazji? Gazetka reklamowa Lidla do przejrzenia - u nich też często trafiam dobre ceny,
i jak widzę, że gdzie indziej drogo, a akurat to coś co mają jest mi potrzebne (staram się nie kupować na wyrost, wbrew faktycznym potrzebom),
to wtedy korzystam i kupuję.
Awatar użytkownika
pokemonn
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2020, 15:10

Re: Czy działają na was promocje i wyprzedaże?

Post autor: pokemonn »

promocje są fajne :) ale łatwo się skuciś na za duzo

Skup nieruchomości Sopot
Awatar użytkownika
Zoxin
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2019, 16:09

Re: Czy działają na was promocje i wyprzedaże?

Post autor: Zoxin »

Jeśli są na prawdę promocjami, a nie tylko napisem na tabliczkach, to działają :P

jak zrobić tłumaczenie strony
Awatar użytkownika
terrapolly
Posty: 6
Rejestracja: 04 lut 2020, 13:40

Re: Czy działają na was promocje i wyprzedaże?

Post autor: terrapolly »

działają! nie mogę przejść obok sklepu gdzie widzę zniżki. nauczyłam się robić naprawdę oszczędne zakupy od niedawna.
polecam do przeczytania!
Awatar użytkownika
rogusia35
Posty: 21
Rejestracja: 20 maja 2020, 15:21

Re: Czy działają na was promocje i wyprzedaże?

Post autor: rogusia35 »

Czasami faktycznie trudno mi przejść obok nich obojętnie, ale staram się zachować umiar i korzystać z takich promocji, jeśli faktycznie czegoś potrzebują albo co będę wykorzystywać na co dzień. Etap kupowania wszystkiego, tylko dlatego, że jest tanie mam już za sobą :)
Awatar użytkownika
urania
Posty: 180
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: Czy działają na was promocje i wyprzedaże?

Post autor: urania »

Chyba nie mogę powiedzieć czy działają czy nie działają. Jak coś muszę kupić to kupuję a jeśli uda się taniej to tylko się cieszyć. Najwięcej oszczędności można zauważyć planując zakupy spożywcze. najlepiej przeglądać gazetki, kupować w jednym sklepie gdzie z zasady ceny są umiarkowane. Mam na myśli szczególnie sklepu sieci Lewiatan gazetka na ich stronie jest zawsze do przejrzenia na http://gazetka-lewiatan.pl . Moim zdaniem w tym sklepie można naprawdę kupić wszystko i do tego często w promocyjnych cenach. Jedzenie świeże, duży wybór, w tym produkty własnej marki w niskich cenach. Warto po nie sięgnąć jak będziecie teraz na zakupach w tym sklepie.
jokuś

Re: Czy działają na was promocje i wyprzedaże?

Post autor: jokuś »

Czasem przeglądam gazetki i ulotki i jak coś fajnego się znajdzie to wiadomo, że kupuje choć ostatnio wydaje mi się, że sporo niepotrzebnych rzeczy pojawiło się u mnie w domu. Muszę nauczyć się oszczędzać.
ODPOWIEDZ