Zwrot za pracę za granicą

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
seweryn
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2020, 7:32

Zwrot za pracę za granicą

Post autor: seweryn »

Cześć forumowicze. Jak udało wam się odzyskać należny wam podatek za pracę za granicą? Mnie należy się akurat zwrot podatku z Belgii, jako że przepracowałem tak można powiedzieć kawał czasu. Wpadłem na pomysł skontaktowania się ze specjalistami od takich spraw. Myślicie, że będą skuteczni?
Masloń

Re: Zwrot za pracę za granicą

Post autor: Masloń »

Ja nie wiem jak to dokładnie wygląda z tymi podatkami za pracę za granicą. Na pewno warto zawsze ale to zawsze przy rozliczaniu podatków i PITu pamiętac o oddaniu i przekazaniu na jakąś fundację 1% podatku, na przykład dla https://fundacjabirn.pl/wesprzyj/ :) pomoc innym zawsze poprawia humor
Michał

Re: Zwrot za pracę za granicą

Post autor: Michał »

Pracuję za granicą i kiedy dowiedziałem się o obowiązku rozliczenia podatku, wpadłem w panikę. Nie miałem pojęcia jak się do tego zabrać, ani gdzie się zgłosić. Dzięki http://rozliczpodatek.transfero.eu/ zyskałem spokój i oszczędziłem wiele czasu. To obsługa zajęła się wszystkim sprawnie i profesjonalnie, a ja nie musiałem się martwić, że coś będzie nie tak.
Hułek

Re: Zwrot za pracę za granicą

Post autor: Hułek »

W takim razie jeżeli szukacie przede wszystkim konkretnej pomocy w zakresie uzyskania w odpowiednim stopniu podatków od pracy za granicą to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na specjalistów z https://holandia.org/ którzy mają w tym zakresie ogromne doświadczenie i już nie raz mi w tym zakresie pomogli. Sam pewnie o wielu rzeczach bym zapomniał. Tak jest czarno na białym, no i też dzięki niektórym ulgom zwrot podatku również okazał się całkiem przyjemny. Oby tak dalej, bo dodatkowe pieniądze zawsze cieszą.
ODPOWIEDZ