Zapisać się na kurs języka niemieckiego?

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
MalaMi
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:31

Zapisać się na kurs języka niemieckiego?

Post autor: MalaMi »

Jak myślicie?
Przydaje się znajomość?
Tutaj https://www.structura.pl/ widziałam ciekawy kurs języka niemieckiego.
Zastanawiam się czy się na niego zapisać. Fajnie byłoby nieco poszerzyć swoje kompetencje, ale jestem ciekawa na ile to rzeczywiście może się przydać.
Ktoś z was miał sytuację, że przydałby mu się właśnie język niemiecki na przykład w pracy?
miąka

Re: Zapisać się na kurs języka niemieckiego?

Post autor: miąka »

ja aktualnie zapisałam się na angielski http://www.top1.pl/nauka,i,edukacja/nau ... l,s,18118/ po prostu musiałam ogarnąć się wkońcu bo co wyjezdzam za granice to nei rozumiem podstaw :) Jeśli interesują Was profesjonalne kursy języka angielskiego to polecam zapoznać się z ofertą własnie tej szkoly na ich stronie internetowej
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Zapisać się na kurs języka niemieckiego?

Post autor: Samanta »

Z tego, co wiem, to Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje między innymi właśnie profesjonalne kursy języka niemieckiego. Jak widać na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... cki/online można u nich taki kurs odbyć również w systemie on-line, bez wychodzenia z domu ;) Co Wy na to?
Kamiśka

Re: Zapisać się na kurs języka niemieckiego?

Post autor: Kamiśka »

Ja się zapisałam właśnie na kurs niemieckiego. Łódź ma wiele szkół, ale ja wybrałam https://akcent-edu.pl/kursy-jezyka-niem ... w-137.html wydawała mi się najodpowiedniejsza i miała najlepsze opinie. A pozatym moja znajoma tam się uczy i tak dobrze mówi, że ja bym też tak chciała.
dóbmirm

Re: Zapisać się na kurs języka niemieckiego?

Post autor: dóbmirm »

Na pewno musicie rozejrzeć się za porządną szkołą językową, która organizuje kursy niemieckiego. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa śląskiego to polecam wam zajrzeć na stronę http://www.szkolajezykowaczechowice.pl/ Sam chodziłem na ich kurs niemieckiego i mogę powiedzieć że okazał się on dla mnie bardzo przydatny.
rótmernis

Re: Zapisać się na kurs języka niemieckiego?

Post autor: rótmernis »

Warto rozejrzeć się za porządną szkołą językową. Jeżeli mieszkacie na terenie Szczecina lub okolic i chcecie nauczyć się języka niemieckiego to polecam wam zgłosić się do https://www.great-online.pl/ Jest to świetna szkoła językowa z usług, której sam korzystałem. Teraz już nie mam problemów z językiem niemieckim.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 256
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:16

Re: Zapisać się na kurs języka niemieckiego?

Post autor: kasiakowa06 »

Kamiśka pisze: ↑17 gru 2020, 18:04 Ja się zapisałam właśnie na kurs niemieckiego. Łódź ma wiele szkół, ale ja wybrałam akcent-edu.pl/kursy-jezyka-niemieckiego-w-137.html wydawała mi się najodpowiedniejsza i miała najlepsze opinie. A pozatym moja znajoma tam się uczy i tak dobrze mówi, że ja bym też tak chciała.
Dla mnie także edukacja to podstawa. Więc w sumie cały czas się czegoś uczę ;) Teraz na tapecie niemiecki z https://mak.edu.pl/dzieci-nad-stronka/k ... -oddzialy/

Obrazek
ODPOWIEDZ