Wysypka a koronawirus

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Graażkaa

Wysypka a koronawirus

Post autor: Graażkaa »

Dzień dobry. Co robić gdy po przejściu koronawirusa pojawiają się powikłania? Od razu zgłaszać się do lekarza? wysypka a koronawirus - jaka tutaj jest zależność? Syn przechorował covid i dostał wysypki na rękach i nogach. Ma też opuchnięte ręce. Jeśli ktoś z was miał podobne objawy to proszę dajcie znać.
szł

Re: Wysypka a koronawirus

Post autor: szł »

Przeszłam koronawirusa i do tej pory smaku nie odzyskałam, jeżeli syn już jest zdrowy, to niech idzie do lekarza z tą wysypką, lepiej nie ryzykować. A w razie co, to najlepiej zrobić sobie jeszcze testy na przeciwciała, ja takie miałam wykonywane w pracowni alergologii i immunologii Alergo-Med https://alergomed.com.pl/badanie-przeciwcial-covid-19/ w Krakowie. Ich oferta jest atrakcyjna, ceny mają korzystne, wyniki robią szybko, opłaca się skorzystać z ich usług.
Magdziuluś

Re: Wysypka a koronawirus

Post autor: Magdziuluś »

Ja ostatnio robiłam badania na przeciwciała na Covid w Szczecinie i okazało się, że mam je, chociaż wgl nie odczuwałam żadnych objawów poza jakimś lekkim osłabieniem, które początkowo uzasadniłam pochmurną pogodą i niskim ciśnieniem. Dlatego jeśli macie taką możliwość to wykonujcie takie testy, najlepiej w przychodniach, gdzie te testy są bardziej wiarygodne.
STasią

Re: Wysypka a koronawirus

Post autor: STasią »

jeżeli szukacie miejsca gdzie możecie zrobić testy na obecność wirusa albo przeciwciał to polecam wam to miejsce https://testujemy.org/test-na-koronawir ... m-punkcie/ wszystko załatwią ekspresowo, a na wynik nie będzie trzeba czekać długo, mam nadzieje że pomogłam
Maruś23

Re: Wysypka a koronawirus

Post autor: Maruś23 »

Jeśli chodzi o koronawirusa to według mnie warto poczytać jak takie zarażenie wpływa na kobiety w ciąży. Z tego co wiem to na stronie https://klinikaotco.pl/artykuly/zarazen ... 2-w-ciazy/ znajdziecie sporo informacji na ten temat.
palądyn

Re: Wysypka a koronawirus

Post autor: palądyn »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://puresa-sklep.pl/pl/c/Maski-Ochronne/18
haniś

Re: Wysypka a koronawirus

Post autor: haniś »

Uważam, że gdy podejrzewacie, że mogliście się zarazić koronawirusem, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://testujemy.org/test-na-koronawir ... m-punkcie/ . Macie tam bowiem namiar na miejsce, gdzie można wykonać test w punkcie mobilnym. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć i poczytać na czym to polega.
ODPOWIEDZ