System parkingowy - jaki producent?

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Ewaryst88
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2020, 4:43

System parkingowy - jaki producent?

Post autor: Ewaryst88 »

Cześć. Jakiś czas temu słyszałam o urządzeniu, które kontroluje wjazdy i wyjazdy z parkingu. Wiecie może, jaki producent ma je w ofercie? Planuję postawić takie cacko na parkingu mojej firmy :)
Awatar użytkownika
Rafaela-89
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2020, 19:35

Re: System parkingowy - jaki producent?

Post autor: Rafaela-89 »

Mówisz o systemie kontroli przejazdu? Firma beninca.pl ma w ofercie taki system parkowania. Zresztą bardzo polecam tę firmę, jeśli szukasz bezawaryjnych i niezawodnych systemów napędowych do bram i ogólnie automatyki.
Awatar użytkownika
urania
Posty: 180
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: System parkingowy - jaki producent?

Post autor: urania »

Pamiętaj też koniecznie o kamerach na takim parkingu. Miałam dwie sytuacje gdzie ktoś mi zarysował auto, zero świadków, zero kamer. Na szczęście jak masz AC to w ramach tego ubezpieczenia można naprawić szkodę ale lepiej byłoby gdyby koszty ponosił sprawca. Nawet sobie nie zdajecie sprawy ile szkód parkingowych nie zostaje rozwiązanych jak to powinno mieć miejsce. Na https://www.pinesska.pl/tematy/technologie/ znajdziecie wpis na ten temat. Również są tam informacje jak się należy zachować jak to my kogoś zarysujemy na parkingu.
Alicja83

Re: System parkingowy - jaki producent?

Post autor: Alicja83 »

Ze swojej strony bardzo mogę polecić firmę taab oferują kompleksowe wyposażenie parkingów - kontrola wjazdu czy automatyczny pobór opłat. Oferują również między innymi parkometry. Przede wszystkim dopasowują ofertę indywidualnie. Warto się z nimi skontaktować i ustalić czego dokładnie potrzebujemy, na pewno znajdą najlepsze rozwiązanie. Zdecydowanie znają się na rzeczy i warto nawiązać z nimi współpracę. Tworzą systemy i dla dużych parkingów i dla małych parkingów osiedlowych :) Jeżeli szukacie dobrej i profesjonalnej firmy, to jest to najlepszy wybór :)
ODPOWIEDZ