spadki pomoc prawna Gdańsk

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Królowa

spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Królowa »

Hej.
Niedawno nastal smutny okres w naszej rodzinie, ponieważ odeszła od nas moja babcia I dziadek. Oczywiście zostawili oni testament i spadek, ale niestety nie mam na tyle rozbudowanej wiedzy, żeby kłócić się na ten temat z moją rodziną. Chciałabym skorzystać z pomocy jakiegoś mecenasa, który pracuje na terenie Gdańska. Macie kogoś zaufanego do polecenia?
Król

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Król »

Jeśli chodzi o prawo spadkowe, to jest nie mam w tym żadnego doświadczenia ani nie znam nikogo kto mógłby Ci pomóc. Jednakże przyłączam się do twojego pytania ponieważ sama poszukuję kogoś takiego. Po śmierci mojej babci, wyniknęło wiele nieścisłości związanych z testamentem. Chcę jak najszybciej to wszystko rozwikłać, żeby moja rodzina dała mi w końcu święty spokój.
Krzyś

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Krzyś »

Cześć. Jeżeli potrzebujecie pomocy w zakresie prawa spadkowego, to uważam że pan Michał Mindykowski z pewnością sprawdzi się w tej roli. Zajmuje się tym tematem już bardzo długo, więc ma ogromne doświadczenie oraz wiedzę, którą później przekłada na kontakt z klientem, a także na sali sądowej. Polecam się z nim skontaktować, w celu ustalenia szczegółów.
Awatar użytkownika
women89
Posty: 470
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: women89 »

W kwestiach spadkowych, najlepiej jest wybierać rozsądnie i zgodnie zarazem z wszelkimi wytycznymi. Warto na pewno zadbać o wszystko i przygotować się do działania. Dlatego też propozycja jaką są porady prawne online to świetna opcja, szczególnie jeśli zależy Ci na najwyższej jakości rozwiązaniu i podejmowaniu decyzji.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 223
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: milka »

Ja też polecam mecenasa Mindykowskiego. Ma kancelarię w Gdańsku, ale wiem, że korzystają z jego pomocy ludzie z całego Trójmiasta. Rzetelny, kompetentny, z ogromnym doświadczeniem. Ja prawie przyjęłam spadek razem w ogromnymi długami. Gdyby nie jego pomoc spłacałabym to chyba do dziś.
ODPOWIEDZ