rozwód dobry prawnik Gdańsk

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Król

rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Król »

Hej. Miałabym do was ogromną prośbę, mianowicie, czy znacie może kogoś, kto ma doświadczenie w sprawach rozwodowych? Potrzebuje pilnie namiaru na dobrego mecenasa, który przyjmuje na terenie Trójmiasta. Znacie może kogoś takiego? Sama na pewno nie dam rady przez to wszystko przejść.
Michaś

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Michaś »

Sprawa rozwodowa to ciężka sprawa, więc na wstępie przygotuj się, że na sali rozpraw dowiesz się o sobie nowych rzeczy... Przynajmniej ja tak miałem i byłem w dużym szoku. Ale spokojnie, na rzucane oskarżenia trzeba mieć poparcie poprzez materiał dowodowy, ale i tak tego typu sytuacje frustrują i to bardzo. Jeśli ktoś z was mógłby dać namiar na dobrego mecenasa z okolic Trójmiasta, to również chętnie skorzystam.
Sławomir

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Sławomir »

Wszystkim osobom szukającym usług profesjonalnego twój prawnik , to polecam Wam sprawdzić usługi kancelarii prawnej Twój Prawnik. Jeżeli jesteście zainteresowani lub macie jakiekolwiek pytania, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej. Ktoś z Was również korzysta z ich usług?
Tłamsik

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Tłamsik »

Wal jak w dym do mecenasa Mindykowskiego: http://www.mindykowski.pl/ . Z tego co kojarzę, to w jego spektrum działań są sprawy rozwodowe. Moja znajoma korzystała z usług mecenasa i była bardzo zadowolona. Mówiła, że mecenas Mindykowski bardzo jej pomógł uzyskać rozwód oraz zadowalające alimenty na dziecko. Może tam warto spróbować?
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 256
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:16

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: kasiakowa06 »

Król pisze: ↑14 sie 2021, 10:47 Hej. Miałabym do was ogromną prośbę, mianowicie, czy znacie może kogoś, kto ma doświadczenie w sprawach rozwodowych? Potrzebuje pilnie namiaru na dobrego mecenasa, który przyjmuje na terenie Trójmiasta. Znacie może kogoś takiego? Sama na pewno nie dam rady przez to wszystko przejść.
Dobry prawnik na pewno tu pomoże. Szukaj pomocy także na portalach prawniczych, takich jak ten: https://www.swiatprawa.pl/

Obrazek
błotnik

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: błotnik »

Przy mojej sprawie rozwodowej korzystałam z urzadzenia nagrywającego. Ale wiem, że warto sprawdzić, czy jednocześnie samemu się nie jest na podsłucho. Warto oddać sie w ręce fachowców- https://spyroom.pl/pl/kontakt/. Bedea wiedzili jaki dokładnie sprzęt będzie Ci potrzebny do osiagnięcia konkretnego celu.
ODPOWIEDZ