Rozrywka online

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Forbiddenśon

Rozrywka online

Post autor: Forbiddenśon »

Cześć, od dawna dość trudnym wyszukiwałem normalną witrynę z grami online. Na wszystkich stronach, na których byłem wcześniej, nie podobały mi się żadne z nich. Każdy z nich miał swoje wady, potem niezrozumiałą rejestrację, potem niejasne zasady, potem w ogóle czyste oszustwo. Postanowiłem więc poprosić o radę na naprawdę sprawdzonych i dobrych stronach, na których można grać w takie gry. Co możesz poradzić?
Aroń

Re: Rozrywka online

Post autor: Aroń »

A może warto też oprócz świata online, to trochę czasu jednak spędzić z dzieciakami na świeżym powietrzu? Jak brakuje Wam pomysłów, to tutaj polecam zajrzeć na https://www.taniomania.pl/t/gry-ogrodowe gdzie znajdziecie sporo ciekawych opcji do ogrodu jak na przykład mini golf, kosz, bramki i wiele innych. Mam nadzieję, że znajdziecie kilka fajnych propozycji i szczególnie na wakacje będziecie mieli chęci do zabaw :)
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Rozrywka online

Post autor: Biznesmen78 »

Witam.
Ostatnio miałem problemy z wysokim pingiem podczas gier, kolega polecił mi zapoznać się z treścią tej strony https://testoria.pl/ . W końcu ktoś sensownie przekazał mi najważniejsze informacje dlaczego tak się dzieje. Jeśli ktoś ma problem taki sam lub podobny jak ja to serdecznie polecam tę stronkę, bo jest tam wiele informacji na temat komputerowego świata. Pozdrawiam. :)
ODPOWIEDZ