Rozrywka online

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Amelia23ś

Rozrywka online

Post autor: Amelia23ś »

Cześć, od dawna dość trudnym wyszukiwałem normalną witrynę z grami online. Na wszystkich stronach, na których byłem wcześniej, nie podobały mi się żadne z nich. Każdy z nich miał swoje wady, potem niezrozumiałą rejestrację, potem niejasne zasady, potem w ogóle czyste oszustwo. Postanowiłem więc poprosić o radę na naprawdę sprawdzonych i dobrych stronach, na których można grać w takie gry. Co możesz poradzić?
Heleną

Re: Rozrywka online

Post autor: Heleną »

Sporo jest takich witryn z grami. Mam jednak wrażenie, że takich stron jest coraz mniej. Spowodowane jest to m.in. tym, że nie ma obsługi Flash w przeglądarkach. Przecież gier opartych na tym było całe mnóstwo. Teraz gry są w HTML5, lecz ogólnie rzecz biorąc - telefony zastąpiły takie granie ogólnie. Jest też mnóstwo gier darmowych do zainstalowania. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, bo można sporo dobrych gier znaleźć :)

--------------------------------------------------------------------------------------------
Pozdrawiam,
Helena z https://skipgroup.pl/wywoz-gruzu-i-odpa ... dowlanych/
Awatar użytkownika
Mariuto
Posty: 93
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:20

Re: Rozrywka online

Post autor: Mariuto »

Często gram w gry i to nie tylko na konsoli. W sumie to więcej na PC. Na pewno doskonale wiecie, że nowe gry mają bardzo duże wymagania sprzętowe. Tak na stronie https://ekspert.ceneo.pl/geforce-rtx-3050-specyfikacja znajdziecie świetne karty graficzne, ja właśnie przymierzam się do zakupu i chciałabym kupić już coś porządniejszego.
ODPOWIEDZ