Porady podatkowe dla firmy

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Dżan1993
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2020, 20:26

Porady podatkowe dla firmy

Post autor: Dżan1993 »

Witam! Jaką kancelarię prawną w Łodzi polecacie, jeśli potrzebna mi jest porada podatkowa? Szukam adwokata, który ma dużą wiedzę w tym zakresie.
Awatar użytkownika
Bozydar-85
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2020, 7:58

Re: Porady podatkowe dla firmy

Post autor: Bozydar-85 »

Mogę polecić Pana Adriana Króla z kroladwokat.pl. Poza prawem podatkowym ma też dużą wiedzę w zakresie prawa cywilnego, karnego czy rodzinnego. To świetny adwokat, a konsultacje z nim są bardzo pomocne.
Awatar użytkownika
MagdaT
Posty: 62
Rejestracja: 24 maja 2020, 21:29

Re: Porady podatkowe dla firmy

Post autor: MagdaT »

Ostatnio polecono mi kancelarię adwokacką Elżbiety Nowak - http://kancelarie-adwokackie.org/ w Koszalinie. Świetnie się złożyło, bo okazało się, że mają bardzo kompleksowe usługi i nie tylko prawo gospodarcze jest ich domeną, ale rónież windykacja należności.
Awatar użytkownika
KuzynFranek
Posty: 11
Rejestracja: 22 kwie 2020, 3:50

Re: Porady podatkowe dla firmy

Post autor: KuzynFranek »

Na Twoim miejscu sprawdziłbym info na https://kancelariaminsk.pl/. Tam możesz dowiedzieć się czy oferują takie usługi.
KamilWłosek

Re: Porady podatkowe dla firmy

Post autor: KamilWłosek »

Mogę śmiało polecić usługi kancelarii https://techtax.pl, jestem stałym klientem i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Wszystkie wymagane dokumenty/deklaracje/itp. były składane w terminie. Poza tym otrzymuje z kancelarii ważne informacje prawne w bardzo czytelnej i zrozumiałej formie dla mnie, czyli amatora w tych sprawach.
RobertBłażej19

Re: Porady podatkowe dla firmy

Post autor: RobertBłażej19 »

Ja ze swojej strony mogę polecić kontakt do kancelarii prawnej w Warszawie https://gessel.pl/. Kancelaria zajmuję się usługami prawnymi w tym zajmują się wspieraniem rozwoju środowiska biznesowego. Ja osobiście korzystałem z usług kancelarii kiedy miałem problem podczas współpracy z inną firmą i kancelaria pomogła nam rozwiązać nasz spór za pomocą metod arbitrażowych. Polecam zapoznać się z ich oferta bo uważam, że kancelaria prawna warszawa jest godna polecenia dla osób, które aktywnie działają w biznesie.
mońtow

Re: Porady podatkowe dla firmy

Post autor: mońtow »

Jeśli chodzi o prawne wsparcie mojej firmy to jestem w stałej współpracy z krakowską kancelarią Tomasza Staszaka która zatrudnia wyspecjalizowanych adwokatów dzięki czemu są w stanie pomóc w każdej kwestii w tym zakresie.
ODPOWIEDZ