Może polecicie jakieś biuro rachunkowe w Warszawie

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Paweł65

Może polecicie jakieś biuro rachunkowe w Warszawie

Post autor: Paweł65 »

Może polecicie jakieś biuro rachunkowe w Warszawie, na które można liczyć pod kątem prowadzenia księgowości w firmie. Zależy mi na kimś z doświadczeniem, kto będzie mógł kompleksowo się tymi kwestiami dla nas zająć. Jeśli ewentualnie macie coś sprawdzonego, możecie coś polecić to dajcie namiar. Najlepiej firmę z doświadczeniem, która będzie mogła kompleksowo sprawy księgowe dla nas prowadzić.
Michał87

Re: Może polecicie jakieś biuro rachunkowe w Warszawie

Post autor: Michał87 »

Zwróć uwagę na biuro EffePro (www.effepro.eu) mają swoją siedzibę w Warszawie, ale można również liczyć na ich obsługę jeśli chodzi o zdalny kontakt więc tak naprawdę firmy w całym kraju spokojnie mogą się decydować na współpracę z nimi. Jeśli chodzi o mnie to polecam, jestem zadowolony ze współpracy z tym biurem.
Mirosława

Re: Może polecicie jakieś biuro rachunkowe w Warszawie

Post autor: Mirosława »

Może dla kogoś z was przyda się namiar na dobre biuro, które zajmie się kompleksowo takimi działaniami jak doradztwo, sprawozdania finansowe, doradztwo podatkowe i nie tylko polecam zapoznać się z oferta tego biura https://www.biuro-wloclawek.pl/kontakt . Ja od lat korzystam z usług tego biura i naprawdę polecam bo mają dobre ceny i można szybko uzyskać pomoc.
ODPOWIEDZ