Monitoring dla firmy

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Halszka_65
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2020, 8:08

Monitoring dla firmy

Post autor: Halszka_65 »

Witajcie :)
Planuję w najbliższych dniach zainwestować w monitoring w Warszawie, gdzie mam własną firmę. Zastanawiam się też, czy nie skorzystać z ochrony fizycznej, bo mam na oku dość ciekawe wyglądającą ofertę agencji ochroniarskiej, którą poleca naprawdę dużo osób. Myślicie, że to dobre rozwiązanie? Możecie podzielić się własnymi doświadczeniami.
Nopeń

Re: Monitoring dla firmy

Post autor: Nopeń »

Jak szukacie dobrych i funkcjonalnych systemów do monitoringu firmy to u nas wygrał zestaw zewnętrzny od orllo https://orllo.pl/zestaw-do-monitoringu- ... p-1tb.html dobrze wykonany, z jakością obrazu Full HD, trybem nocnym, czy też powiadomienie alarmowe jak coś jest nie tak. Dobra i wygodna opcja dla zabezpieczenia domu, u sąsiadów był problem z włamaniami, nas całe szczęście omijają.
żółwik

Re: Monitoring dla firmy

Post autor: żółwik »

Monitoring w firmie to podstawa. Poczytaj sobie na ten temat http://inspiracjemajaracje.blogspot.com ... oring.html My zamontowaliśmy monitoring w naszej firmie zanim przenieśliśmy się do nowego biura. Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Myślimy już o kolejnych rozwiązaniach, które podniosą bezpieczeństwo.
ODPOWIEDZ